Melbet New Casino Преглед

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.0
Добрите

Брзи казино факти

ЈазициЈазици (34)
Јапонски
Азербејџански
Англиски
Арапски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Казахстански
Кинески
Корејски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Хрватски
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојде
Депозит бонус
ВалутиВалути (24)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Боцвански пули
Бразилски реали
Бугарски лева
Бурундиски франци
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Ерменски драми
Канадски долари
Кинески јуани
Кувајски динари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Турски лири
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Е-пошта за поддршка
ДржавиДржави (72)
Јапонија
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Австралија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Аргентина
Бангладеш
Бахреин
Белорусија
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Бугарија
Виетнам
Гана
Грузија
Египет
Етиопија
Зимбабве
Индија
Индонезија
Исланд
Казакстан
Канада
Катар
Кенија
Кина
Колумбија
Кувајт
Либија
Македонија
Малезија
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Мороко
Мјанмар
Намибија
Непал
Нигерија
Нов Зеланд
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Пакистан
Парагвај
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Сингапур
Сомалија
Србија
Судан
Танзанија
Тајван
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Хонг Конг
Хрватски
Чешка
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (46)
CS:GO
Dota 2
FIFA
Greyhounds
League of Legends
Mortal Kombat
NBA 2K
StarCraft 2
Tekken
World of Tanks
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Атлетика
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Виртуелни спортови
Галски фудбал
Голф
Карлинг
Кено
Кошарка
Крикет
Лотарија
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
Рулет
Слотови
Сурфање
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Методи за депозитМетоди за депозит (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
СофтверСофтвер (6)
Endorphina
MicrogamingNetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan

Melbet

MelBet е робусно казино за обложување на мноштво лиги, казино игри и спортски настани. Тој беше лансиран во 2012 година од Tuktia Limited и е управуван од Pelican Entertainment Limited. Веб-страницата има извонредна комбинација на жолта, бела и црна тема како нејзина тема, давајќи ѝ привлечен дизајн и шармантно кул позадина.

Games

Библиотеката за игри на MelBet има над 2400 казино игри. Играчите можат да се обложуваат вистински пари на игри на маса, слотови , видео покер и игри со дилер во живо. Популарни слотови вклучуваат Crystal Mania, Fruit Zen и Sugar Glider. Љубителите на игри на маса можат да играат покер, блек џек, бакара и рулет додека постојат различни варијации на видео покер како Deuces Wild и Double Joker. MelBet има мобилни, инстант и дилерски типови на казино во живо. MelBet Казиното има одлична мобилна компатибилност и играчите можат да користат кој било прелистувач за да пристапат до MelBet казино мобилни и да играат. Од App Store, играчите можат да добијат мобилна апликација за казино за IOS, а верзијата на MelBet Mobile Casino за Android е достапна за преземање на нивната страница.

Withdrawals

Играчите можат да прават повлекувања користејќи банкарски трансфери преку финансиски институции по нивен избор, во зависност од тоа каде живеат. Може да користат и Perfect Money, Paykasa ваучер, MTS, Jeton, Beeline, Tele2, Siru Mobile, ECOBANQ, Neteller, MegaFon, Sticpay и Payeer. Прифатени се и криптовалути како Bitcoin, Dogecoin, Litecoin, Bitcoin Gold, Ripple, Verge, Dash.

Bonuses

Казиното MelBet има импресивни бонуси за сите играчи. Со обилен пакет за добредојде, новодојденците уживаат 50% бонус за совпаѓање и 30 бесплатни вртења при отворањето сметки за игри. Редовните играчи се почестени со бујни месечни понуди, ВИП поврат на готовина, роденденски бонуси, бонуси за депозит и бесплатни вртења. Исто така, постои програма за лојалност за лојални играчи.

Languages

MelBet исто така прифаќа повеќе од 30 јазици што се користат низ целиот свет. Англискиот, германскиот, шпанскиот и францускиот се популарни европски јазици кои се користат во различни земји низ целиот свет. Играчите кои не ги познаваат горенаведените јазици можат да користат португалски, кинески, романски, украински, норвешки, унгарски, естонски, персиски, корејски, фински, руски, грчки, белоруски, азербејџански латвиски, тајландски, виетнамски и узбекистански. Играчите можат да ги постават своите сметки на MelBet во саканата валута. Богатиот фонд на валути за избор се австралиски долари, кинески јуани, канадски долари, норвешка круни, евра, полска злота, шведска круна, руски рубљи - ова се само некои од многуте валути достапни на MelBet. Криптовалутите како Bitcoin, Ethereum, Dogecoin и Litecoin се исто така прифатени.

Software

Собата за игри на MelBet е дом на мноштво наградувани и добро етаблирани програмери. Microgaming има возбудливи игри како Jurassic Park, Double Xposure и Mega Moolah додека NetEnt забавува со Wild Reels, Cascading Reels, Starburst, Swirly Spin и многу повеќе. Pragmatic Play ги носи бараните слотови за Џон Хантер и Sweet Bonanza. Се сместени и Betsoft, Wazdan и Play'n GO.

Support

Играчите кои доживуваат предизвици додека играат на страницата нема да треба да се грижат. Постои одговорен систем за поддршка и може да се контактира со екипажот за поддршка во MelBet за поддршка преку е-пошта. Има и разговори во живо и играчите кои бараат навремена реакција може да контактираат со тимот преку дадениот телефонски број.

Deposits

MelBet обезбедува пригодни опции за депозит . Плаќањата со картички како MasterCard и Виза се обработуваат во рок од седум дена, но супер-брзите плаќања преку Paykasa и AstroPay се обработуваат во рок од 15 минути. Повеќе опции за е-паричник како Нетлер , Совршени пари , ecoPayz , Јетон и Киви паричникот се прифаќаат. Siru Mobile, MegaFon, Beeline и Tele2 се одлични опции со супериорна безбедност за превнимателните играчи.