Новиот преглед на бонус Megaslot

MegaslotResponsible Gambling
CASINORANK
8.45/10
БонусБонус за добредојде 225% до 600 € + 170 бесплатно вртење
20+ Опции за плаќање
Низок минимален депозит
Паѓа и победи турнир на Блек Џек
Поддржано
Потврдено
Безбедно
20+ Опции за плаќање
Низок минимален депозит
Паѓа и победи турнир на Блек Џек
Megaslot is not available in your country. Please try:
Sofia Kuznetsov
ReviewerSofia KuznetsovReviewer
Fact CheckerLi Xiu YingFact Checker
Bonuses

Bonuses

Megaslot има широк спектар на промоции и бонуси, исто како и неговите сестрински казина. Новите играчи можат да го искористат бонусот за депозит плус бесплатни вртења на нивниот прв депозит. Исто така има бонуси со високи ролери , редовни бонуси за повторно вчитување и ВИП програма. Ве молиме имајте предвид, овие промоции имаат барања за обложување.

Бонус кодовиБонус кодови
Games

Games

Megaslot има добар избор на онлајн казино игри , вклучувајќи рулет, блек џек, покер, бинго, слотови, џекпот и така натаму. Некои од најдобрите игри вклучуваат Book of Aztec и Book of Dead. Покрај онлајн казино игрите, постои и казино во живо со игри со дилери во живо телевизиски од некои од најпопуларните казина на планетата.

+7
+5
Затвори

Software

За да се осигура дека играчите ќе го добијат вистинскиот договор, Megaslot соработува со неколку реномирани онлајн казино софтвер продавачи. Списокот вклучува такви како Amatic Industries, BetSoft, Evolution Gaming, ELK Studios, Quickspin , Microgaming, Ендорфина , Pragmatic Play Ltd и NetEnt, само да споменеме неколку. Со таква разновидност, Megaslot може да ги задоволи различните вкусови на играчите.

Payments

Payments

Што се однесува до банкарството, Megaslot нуди различни сигурни начини на плаќање за брзи и сигурни депозити и повлекувања. Играчите можат да вршат трансакции преку опции како [ Payz, PaysafeCard, Credit Cards, Visa, Prepaid Cards .

Deposits

За да освојат вистински пари, играчите треба да вложат вистински пари. Достапните опции за депозит вклучуваат Skrill, Neteller, банкарски трансфер, ecoPayz, QIWI, Кларна , MasterCard, VISA, Yandex, Zimpler, Interac Online, Trustly и AstroPay , само да споменам неколку. За евиденција, постои минимален лимит за депозит од 20 евра и максимален лимит за депозит од 5.000 евра.

Withdrawals

Кога станува збор за повлекувања, опциите се исто така флексибилни. Среќните добитници можат да го повлечат своето богатство на VISA, MasterCard, Neteller, QIWI, Trustly, ecoPayz, Rapid, Instadebit , Интеракт трансфер, банкарски трансфер и Скрил . Тука, исто така, постојат лимити на трансакции. Минималниот износ за повлекување е 30 евра, додека максималниот износ за повлекување по трансакција е 5.000 евра.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+107
+105
Затвори

Languages

Megaslot има за цел да им служи на играчи од сите страни на светот. Како меѓународно казино, поддржува неколку јазици, вклучувајќи Англиски (Велика Британија), англиски (CA), германски, јапонски, фински , француски, португалски, бугарски, корејски, норвешки, кинески , италијански, полски, грчки и шпански. Играчите можат да се префрлат на својот претпочитан јазик во секое време користејќи го менито за јазици во горниот десен агол.

УнгарскиHU
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Megaslot има висока оцена за 8.45 и работи од 2020 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме Megaslot како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во Megaslot поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на Megaslot . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

Megaslot исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. Megaslot обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Основан во 2020 година, Megaslot е меѓу најновите потфати во сопственост на N1 Interactive Ltd, познат малтешки казино оператор. Ова е истата компанија која води казино SlotWolf, Mason Slots Casino, Bob Casino, Paradise Casino и DuxCasino . Мегаслот е лиценциран и регулиран во јурисдикција на Малта од страна на Органот за игри на Малта (MGA).

Megaslot

Кратки факти

Година на основање: 2020

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на Megaslot . Посетете ја страницата Megaslot и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

За да обезбеди играчите да имаат непречено искуство со игри, Megaslot инвестираше во робусна инфраструктура за услуги на клиентите. Достапен е разговор во живо, кој гарантира инстант повратни информации. Покрај разговорот во живо, Megaslot има детален дел ЧПП кој споделува некои од најчестите прашања поставени од играчите и нивните одговори.

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на Megaslot , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Крепс, Казино Холдем, Рулет, Покер, Слотови за некои одлични опции.

Promotions & Offers

Megaslot има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките Megaslot се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Mobile

Mobile

Megaslot е одлична зделка за обичните ентузијасти на онлајн казино и искусни коцкари кои бараат автентично искуство во казино онлајн. Казиното е достапно како инстант игра; не се потребни софтверски инсталации. Megaslot е исто така идеален за коцкари кои се во движење благодарение на мобилната апликација (Android) оптимизирана за мобилни игри .

Валути

Валути

Покрај повеќејазичната функционалност, платформата Megaslot е повеќевалутна. Досега достапни валути се евра (ЕУР), канадски долар (CAD ), американски долар (USD), новозеландски долар (NZD), полска злота (PLN), јужноафрикански ранд (ZAR), норвешка крона (NOK ), и јапонски јен (JPY). Преферираната валута се поставува за време на процесот на регистрација и може да се промени подоцна.

About the author
Sofia Kuznetsov
Sofia Kuznetsov
About

Потекнувајќи од зимското пространство на Санкт Петербург, Софија Кузњецов е главен рецензент на NewCasinoRank. Нејзините остри сознанија и отворен пристап ја зацврстија нејзината репутација како доверлив глас во пејзажот на онлајн казиното.

Send email
More posts by Sofia Kuznetsov