Megapari New Casino Преглед

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (41)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Латвиски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Холандски
Хрватски
Чешки
Шпански
БонусиБонуси (9)
High Roller бонус
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
Кешбек бонус
ВалутиВалути (57)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Азербејџански манати
Албански Лек
Американски долари
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Бразилски реали
Бугарски лева
Виетнамски донг
Грузиски лари
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Ерменски драми
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Ирански риали
Исландски крон
Казахстански тенгес
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Кувајски динари
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Романски леу
Руски рубли
Сингапурски долари
Српски динари
Судиски ријали
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Узбекистан сом
Украински гривни
Унгарски форинти
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (10)
Бразил
Виетнам
Индија
Иран
Малезија
Молдавија
Словенија
Тајланд
Турција
Узбекистан
ИгриИгри (65)
Arena of Valor
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Dragon Tiger
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
MMA
Pai Gow
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Rocket League
StarCraft 2
UFC
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Гребки
Казино ХолдемКарибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Лакрос
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Сквош
Слотови
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit CardEcoPayz
Ethereum
Jeton
Neteller
Perfect Money
Prepaid CardsSkrillVisa
Visa Debit
ePay
СофтверСофтвер (58)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Apollo Games
August Gaming
BF Games
BGAMING
Belatra
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
Endorphina
Espresso Games
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Ganapati
Habanero
Igrosoft
Iron Dog Studios
Join Games
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Rival
SYNOT Game
Slingo
Spadegaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
We Are Casino
World Match
Xplosive
ZEUS PLAY

About

Megapari.com е сосема нов букмејкер основан во 2019 година, кој доаѓа со источноевропско потекло и Курасао лиценца. Платформата за спортски книги е учтивост на BetB2B и играчите можат брзо и лесно да се регистрираат преку е-пошта, проверка на телефон или социјални медиуми. Спортската книшка Мегапари обезбедува одлични шанси, повеќе од 300 алтернативни облози на врвни настани, пренос во живо и скоро инстант повлекувања. Секцијата за спортско обложување Мегапари обезбедува 60.000 настани пред натпреварот секој месец од повеќе од 45 спортови, додека обложувачите на фудбалот можат да изберат меѓу 300+ егзотични облози на врвни игри и 200+ на помали. Кошарката и тенисот доаѓаат со многу алтернативни хендикепи. Може да се најдат и реквизити за играчите, заедно со многу облози за директни трки со коњи, песови и новини.

Megapari

Games

Мегапари има огромен избор на игри кои се движат од слотови до игри на маса. Вклучени се популарни слот игри како 777 Bonus Mania, Lucky Forest и Dark Spells. Куќата, исто така, редовно ажурира нови слот игри. Игрите на маса во каталогот вклучуваат рулет , Блек Џек , Кено , Бинго , покер , и разни верзии на Бакара . Мегапари е ан инстант игра казино, што значи дека играчите треба само да ја напишат адресата на страницата на нивниот прелистувач и да почнат да играат. Играчите можат да ја користат и опцијата за казино во живо со активирање на преносот во живо за да можат директно да комуницираат со дилерот како да се во казиното. Веб-страницата неодамна воведе опција за преземање.

Withdrawals

Виза , MasterCard , Џетон паричник, Скрил , Sticpay, Perfect Money, Epay, ecoPayz , Neteller, голем број платформи за криптовалути

Bonuses

Мегапари им нудат на своите нови играчи а бонус за добредојде кога ќе се пријават за да им се придружат. Ова се 100% исти облози за бонус на Megapari врз основа на вашиот прв депозит на сметката. Ова се совпаѓа до максимум 100 €, иако помалите депозити сè уште го добиваат бонусот и ќе добиете облози износот на бонус кој е ист како износот што го депонирате. Секоја недела Мегапари ќе го пресметува вкупниот износ што сте го изгубиле од обложување на спорт и ќе ви дава неделни обложувања со готовина. Износот за обложување со враќање на готовина е 3% од вкупната изгубена сума во облозите поставени таа недела. Минималниот износ на враќање на готовина е 1 УСД, а максималниот износ што можете да го добиете е 1000 УСД. Условите и правилата важат за сите бонуси се достапни во целост на веб-страницата на Мегапари.

Payments

Бројот на прифатени валути е исто толку разновиден. Во основа, страницата користи поставки за локација за да ја одреди стандардната валута за корисникот. Бонусите за добредојде се наведени во локална валута. Сепак, играчот може да одлучи да ја смени претпочитаната валута. Еврото и доларот се примарни валути на Мегапари.

Languages

Мегапари е веб-локација со глобална визија според достапните јазични опции. Има околу 60 јазични опции, што значи дека луѓето од речиси секој регион во светот можат да пристапат на страницата на јазик што им одговара. Главните јазици како Англиски , кинески , португалски, грчки , холандски и турски сите се достапни на менито.

Software

Веб-страницата Магапари може да биде застрашувачка уште првиот пат кога ќе го фрлите погледот на него. Веб-страницата е целосно преполна со обложувачки настани. На прв поглед се среќавате со моментално активни настани кои го исполнуваат средниот дел на екранот. На левата страна се достапни сите турнирски титули за обложување. Горниот лев агол содржи икони достапни начини на плаќање, поддршка, статистика, резултати и моментална понуда за бонус. Во горниот десен агол, ќе пристапите до картичките за најавување, регистрација, поставки, временска зона и избор на јазик на страницата. Исто така, постои мени што ги содржи категориите достапни на Мегапари како што се Спорт, Во живо, ТОТО, Еспорт, Промо, Казино, Казино во живо и многу повеќе. Овие категории може да се користат за пристап до различни оддели достапни на платформата. Генерално, страницата е пријателска за корисниците со лесно разбирлив распоред. И покрај тоа што има многу работи што прават страницата за добредојде да се чувствува како кокпит поради многуте копчиња, сè е кристално јасно така што нема да ви треба повеќе од една минута за да летате со Мегапари.

Support

Спортската книшка има а разговор во живо функција која се наоѓа десно од страницата за коцкање и неколку адреси на е-пошта што можете да ги користите за да контактирате со поддршката за корисници. Со оглед на овие точки, користете ги е-поштата подолу кога барате решение за проблем со сметката на MegaPari.

Deposits

Виза , MasterCard , Jeton Wallet, Skrill, Sticpay, Perfect Money, Epay, ecoPayz , Нетлер , голем број платформи за криптовалути Ова се главните (има и дополнителни на различни географски локации)