Новиот преглед на бонус Mason Slots

Mason SlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.1/10
БонусБонус $400 + 100 бесплатни вртења
Бесплатно вртење на Тркалото на среќата
Специјализиран за слотови
Неделни бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Бесплатно вртење на Тркалото на среќата
Специјализиран за слотови
Неделни бесплатни вртења
Mason Slots is not available in your country. Please try:
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
Bonuses

Bonuses

Ако сте како повеќето нови играчи, веројатно сте се запрашале зошто казината се натпреваруваат за бонуси. Казиното Mason Slots нуди фантастичен избор на бонуси во различни форми и големини кои се привлечни за разновидна група играчи. Некои од возбудливите промоции се како што следува:

 • Понуда за добредојде: 200 евра на депозит + 50 бесплатни вртења
 • Зделка за втор депозит
 • Дневни падови и победи од Pragmatic
 • Тркало на среќата
 • Повторно вчитајте ја понудата во среда
 • Тајни бесплатни вртења во понеделник

И покрај зголемената конкуренција меѓу онлајн казината, доставувањето на најпривлечните бонуси за казино често се користи за привлекување играчи на нивните веб-страници. Мејсон слотови ново онлајн казино ги има сите такви тактики.

Бонус кодовиБонус кодови
+6
+4
Затвори
Games

Games

Mason Slots Casino има над 5.000 игри од повеќе од 30 различни програмери, што ви дава широк спектар на избори. Сите достапни се прогресивни џекпот, тематски наслови и, се разбира, различни слотови, како што се конвенционалните слот-игри, видео-слот-машини и 3D-слот машини. Колекцијата е организирана во логички категории за едноставно прелистување и може да ги најдете вашите омилени користејќи го полето за пребарување и филтерот за програмери. Еве неколку популарни категории на игри кои се нудат во ова ново онлајн казино

слотови

Како и повеќето онлајн казина, Mason Slots има голема површина посветена на слот игри. Овие слотови се достапни во различни формати, вклучувајќи традиционални слотови со 3 ролни, видео слотови со 5 ролни, слотови за мега начини и други варијации. Исто така, ќе забележите дека овие слотови вклучуваат различни интересни теми што ги прават многу попријатни за играње.

Најпопуларните слот игри се:

 • Волк злато
 • Златото на Гонзо
 • Книга на мртвите
 • Потрагата на Гонзо
 • Алис Купер

Игри на маса

Немојте да бидете заведени од името на казиното. Мејсон слотови не е само за слот играчи; казиното нуди и разновидни други казино игри. Покрај слотови, страницата обезбедува различни игри на маса за ирските гејмери. Има разновидни блек џек, бакара, рулет и повеќе игри на маса за избор. Најдобрите игри на маса се:

 • Молња рулет
 • Супер Сик Бо
 • Змеј тигар
 • Фаќач на соништа

Џекпот игри

Мејсон слотови вклучува и дел посветен на игрите со џекпот. Иако слотовите го сочинуваат најголемиот дел од она што ќе го откриете овде, тие не се единственото нешто што ќе го најдете. На пример, достапни се џекпот рулет и видео покер. Т

Тековната вредност на џекпот може да се најде во горниот лев агол на повеќето икони на играта. Има многу разновидност во наградите за прогресивен џекпот во секое време. Некои имаат помали награди во вредност од неколку илјади долари, додека други имаат џекпот од милион долари.

Следниве се некои од насловите што ќе ги најдете во делот за џекпот:

 • Ноќ во Париз
 • Златна жаба за пари
 • Крајни супер макари
 • Милоста на боговите
 • Чарми и детелини

Казино во живо

Mason Slots, исто така, има одлично казино во живо за ентузијастите на вистинското коцкање бидејќи казината во живо станаа неопходен тренд во бизнисот со iGaming во денешно време. Достапни се речиси 200 игри со дилер во живо, вклучувајќи класици како блек џек, рулет, бакара и покер. Има повеќе од 150 соби за избор, секоја со прекрасен и вешт дилер кој ја контролира играта. Достапни се бројни дополнителни игри во живо, како што се:

 • Рулет во живо
 • Фудбалско студио (Топ карта)
 • Страна залог Сити
 • Мега топка во прво лице
 • Договор или без договор, и многу други

Software

Бидејќи тие ги обезбедуваат игрите што толку многу ви се допаѓаат, провајдерите на софтвер се од витално значење за успехот на секое онлајн казино. Темите на играта, статистиката што ќе ја добивате, правилата на играта, регулативите на табелата и сè друго поврзано со одредена игра се одлучуваат од софтверски компании.

Mason Slots нуди разновиден избор на висококвалитетни онлајн казино игри. Некои од најдобрите развивачи на игри во светот ги произведоа овие игри. Подолу се наведени неколку примери:

 • QuickSpin
 • Play'n Go
 • Еволуција игри
 • BetSoft
 • NetEnt
Payments

Payments

Корисна е делот Плаќања, кој е посветен на начините на депонирање и повлекување и минималните и максималните ограничувања. Постојат различни алтернативи за плаќање на располагање, правејќи ги купувањата брзо и едноставно:

 • Дебитна/кредитна картичка: Visa, Mastercard, итн.
 • Е-паричници: Skrill, Neteller, Neusurf итн.
 • Банкарски трансфери: Доверливо, iDebits
 • Ваучери: Paysafecards

Во зависност од тоа каде се наоѓате, ќе имате различни опции за плаќање. Минималниот износ на депозит или повлекување е 20 долари. Барањата за повлекување се обработуваат брзо во казиното Mason Slots, повеќето од нив брзо се завршуваат. Вашето повлекување ќе биде одобрено најмалку во рок од 24 часа.

Deposits

За да депонирате на Mason Slots , најавете се на вашата сметка во казино и отворете ја страницата на касиерот со кликнување на копчето со салдото на вашата сметка. Потоа, изберете го претпочитаниот начин на плаќање на депозитот пред да го внесете износот. За депозити, обично се потребни неколку секунди за да се одрази на сметката за игри.

VisaVisa
+4
+2
Затвори

Withdrawals

Повлекувањата кај Mason Slots се исто така брзи, бидејќи треба само да го отворите делот за благајна и да ја изберете претпочитаната опција за плаќање. После тоа, внесете го износот за повлекување и потврдете го плаќањето, имајќи предвид дека на некои начини на повлекување може да им треба подолго време за да се обработат плаќањата.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+175
+173
Затвори

Валути

Американски долариUSD
+3
+1
Затвори

Languages

Повеќето содржини на страницата се достапни на англиски јазик. Од друга страна, играчите од различни региони можат да пристапат на страницата на различни јазици. Оваа функција им овозможува на сите играчи на казино слотови на Мејсон да се чувствуваат удобно и да уживаат во нивните игри. Можете брзо да го промените јазикот со кликнување на горниот десен агол на веб-страницата. Јазиците наведени подолу исто така се поддржани од ова ново онлајн казино.

 • германски
 • фински
 • норвешки
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Mason Slots има висока оцена за 8.1 и работи од 2021 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме Mason Slots како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во Mason Slots поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на Mason Slots . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

Mason Slots исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. Mason Slots обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Казиното Mason Slots дебитираше во 2020 година со концепт делумно заснован на масоните. Засега, корисниците имаат пристап до извонреден опсег на забава обезбедена од ветераните од индустријата за игри.

Казиното Mason Slots е прекрасна локација за играње со над 4.500 слотови и игри. Разговорот во живо и помошта преку е-пошта се достапни 24 часа на ден, седум дена во неделата. Направете депозит користејќи една од многуте достапни опции за плаќање за веднаш да го побарате пакетот за добредојде на новиот ѕидар. Mason Slots е ново лиценцирано од Органот за игри на Малта (MGA) и регулирано онлајн казино. Казиното има уникатен дизајн инспириран од тајната масонска организација. Има неверојатен избор на игри, многу бонуси, различни опции за плаќање и многу повеќе.

Masons Slots има плејада одлични опции за пребарување за да им помогне на играчите да изберат игри што најмногу им одговараат. Не само што има видови на игри низ лентата за поткатегорија, туку има и филтер за добавувач на софтвер и неколку видови по избори.

Ќе уживате играјќи во ова ново онлајн казино.

Зошто да играте во казиното Mason Slots?

Статусот на лиценцата за онлајн казино е првиот и најчесто најзначаен знак за безбедно и доверливо место за играње. Казиното Mason Slots е лиценцирано од Органот за игри на среќа на Малта, признат како еден од најпрестижните во бизнисот.

Како резултат на тоа, се очекува страницата да ги почитува специфичните стандарди за заштита на гејмерите и нивните лични податоци. За да го направите ова, самата веб-локација користи технологии за дигитално шифрирање. Сите игри се оценуваат за правичност, а страницата нуди и различни алатки и информации за одговорни игри.

Ова казино е многу лесно за користење и безбедно за играње.

Кратки факти

Година на основање: 2021

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на Mason Slots . Посетете ја страницата Mason Slots и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Повеќето прашања се многу добро одговорени во Најчесто поставувани прашања област, но ако треба да контактирате со тимот за поддршка, имате две опции: е-пошта или разговор во живо, од кои и двете се достапни 24/7.

Можете да го испратите вашето прашање преку е-пошта до support@masonslots.com или користете го формуларот на страницата за поддршка за да го поднесете. Алтернативно, можете да ја користите опцијата за разговор во живо за да добиете побрз одговор.

Еден љубезен и упатен член на тимот за поддршка ќе се грижи за вас во секоја ситуација.

Зошто вреди да се игра во казиното Mason Slots

Mason Slots Casino е одличен избор доколку сакате брза, одговорна веб-локација која работи добро на различни платформи, плејада на редовни бонуси, профитабилна програма за лојалност и разновиден избор на слотови за проба.

Отсуството на некои избори за плаќање може да биде единствениот помал недостаток на Mason Slots New Online Casino. Една опција е да се продолжи периодот на бонус за добредојде, бидејќи сегашното ограничување од пет дена може да ги натера гејмерите да брзаат. Исто така, би сакале да видиме дека Mason Slots дознаваат кои игри припаѓаат во различни категории на казино.

Прекрасно е да се види дека Mason Slots ги има сите потребни дозволи за лиценцирање, корисничка поддршка и опции за плаќање. За сите вас, топло се препорачува.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на Mason Slots , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Рулет, Слотови за некои одлични опции.

Promotions & Offers

Mason Slots има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките Mason Slots се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)