Jackpot Island Ново Казино Преглед

Jackpot IslandResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Бонус
Безбедно и доверливо казино
Брзи и сигурни плаќања и повлекувања
Различни класични и нови игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Безбедно и доверливо казино
Брзи и сигурни плаќања и повлекувања
Различни класични и нови игри
Jackpot Island is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Островот Џекпот користи различни стимулации за привлекување нови играчи додека ги задржува постоечките. Новите играчи уживаат 300% бонус за добредојде до 3.000 евра. Бонусот за добредојде се шири низ првите три депозити. Играчите имаат право на овој бонус само откако ќе ја потврдат својата сметка и ќе направат минимален депозит од 20 €. Сите барања за обложување се добро детални во Условите и правилата за бонуси.

Другите опции за промоција во казиното Џекпот Ајленд вклучуваат неделен поврат на готовина до 20%. Оваа опција е активирана за игри кои се играат помеѓу понеделник и недела. Други бонуси и промоции вклучуваат;

 • Бонус за повторно вчитување во среда
 • Петок забавен бонус
 • ВИП клуб
+2
+0
Затвори
Games

Games

Казиното на Џекпот Ајленд може да се пофали со интересен избор на видео слотови, џекпот, игри со гребење, игри на маса и дилери во живо. Оваа мешавина на игри гарантира дека играчите уживаат во наелектризирано искуство со игри. Игрите се групирани во различни жанрови за лесен пристап. Казино игрите во живо се пренесуваат со висок квалитет, со сите дејства снимени со модерна технологија.

слотови

Ако сте страствен обожавател на слотови, тогаш казиното на островот Џекпот е вистинското место. Во оваа категорија има над 400 рачно избрани слотови. За возбудлива игра, некои слотови се со музика и филм. Некои од највисоките титули вклучуваат:

 • Богатството на Троја
 • Торсовото осветлување
 • Книга на мртвите
 • Изгубени мошти
 • Златна треска

Джакпот

Делот за џекпот е главната атракција за високо-ролерите во казиното на островот Џекпот. Нуди прогресивни и фиксни џекпот со огромни исплати. Последните добитници на џекпот обично се прикажуваат во средината на екранот. Некои од игрите вклучуваат

 • Рубинот
 • Дијамант слот
 • Сила од природа
 • Африка дивее
 • Универзална чаша

Казино во живо

Казиното не може да биде комплетно без дел за дилер во живо. Тој нуди извонредно искуство со игри што можете да го побарате во индустријата за игри. Постојат неколку живи варијации на блек џек, рулет, покер, бакара и емисии за игри. Популарните игри со дилер во живо во казиното Џекпот Ајленд вклучуваат:

 • Американски рулет
 • Бакара
 • Рулет за осветлување
 • Карибите Студ покер
 • Змеј тигар

Други игри

Освен видео слотови, џекпот и дилери во живо, играчите на островот Џекпот можат да истражуваат други жанрови. Постојат ограничени варијации на класични игри со маса и гребење. Повеќето игри на маса бараат искуство, бидејќи доаѓаат со странични облози и стратегии за да остане профитабилен. Скреч игрите се едноставни и не бараат никакви вештини. Други игри вклучуваат:

 • Г-дин Мини рулет
 • Блек Џек бонус
 • Кити победува!
 • Скреч на полувремето
 • Среќен Купидон

Software

Развивачите на софтвер од највисоко ниво им овозможија на онлајн казината да понудат обемна библиотека со игри. Казиното на островот Џекпот не е исклучок. Заедно со повеќе реномирани провајдери на софтвер, тие гарантираат дека лобито на казиното е целосно преполно со нови игри и дека постоечките се ажурираат. Сите игри се подложени на обемно, рутинско тестирање и ревизија од трети лица ревизори за да се обезбеди правичност.

Игрите со дилери во живо во казиното Џекпот Ајленд се хостирани во различни студиа за игри од вистински крупиери. Тие се емитуваат во HD и се достапни на страницата на Jackpot Island Casino во реално време. Некои од овие даватели на софтвер вклучуваат:

 • Еволуција
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Црвен тигар
 • Спиноро
Payments

Payments

Казиното на островот Џекпот поддржува бројни банкарски опции достапни во повеќето региони. Прифаќа депозити и повлекувања од плаќања со картички, банкарски трансфери и е-паричници. Услугите за повлекување се бесплатни иако банката или другите обработувачи на плаќања може да наплатат надомест за да се заврши повлекувањето. Минималниот депозит е 20 €. Популарните опции за плаќање вклучуваат;

 • Виза
 • MasterCard
 • Скрил
 • Нетлер
 • paysafecard

Deposits

За да депонирате на Jackpot Island , најавете се на вашата сметка во казино и отворете ја страницата на касиерот со кликнување на копчето со салдото на вашата сметка. Потоа, изберете го претпочитаниот начин на плаќање на депозитот пред да го внесете износот. За депозити, обично се потребни неколку секунди за да се одрази на сметката за игри.

Withdrawals

Повлекувањата кај Jackpot Island се исто така брзи, бидејќи треба само да го отворите делот за благајна и да ја изберете претпочитаната опција за плаќање. После тоа, внесете го износот за повлекување и потврдете го плаќањето, имајќи предвид дека на некои начини на повлекување може да им треба подолго време за да се обработат плаќањата.

Глобална достапност

Глобална достапност

Валути

+1
+-1
Затвори

Languages

Островот Џекпот е меѓународно казино кое брзо расте и покрива голем пазар на игри. Поддржува многу широко зборувани јазици кои се вообичаени меѓу неговите играчи. Играчите можат без напор да се префрлаат помеѓу овие јазици со кликнување на иконата за знаме во долниот лев агол. Тие вклучуваат;

 • Англиски
 • шпански
 • германски
 • португалски
 • фински
+2
+0
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Jackpot Island има висока оцена за 8 и работи од 2022 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме Jackpot Island како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во Jackpot Island поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на Jackpot Island . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

Jackpot Island исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. Jackpot Island обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Островот Џекпот е нов учесник на пазарот за игри, официјално лансиран во 2021 година. Работи според главната лиценца издадена од Органот за игри на среќа на Малта. Тој е во сопственост и управуван од PlayAnak Limited, добро воспоставена казино компанија со бројни онлајн казина. Островот Џекпот е обезбеден со технологија за шифрирање SSL и е усогласен со PCI. Поддржува одговорно коцкање и соработува со различни сродни организации за да обезбеди здравје на играчите. Островот Џекпот е нов учесник на пазарот на игри со импресивна стратегија. Официјално беше лансиран во 2021 година и работи под лиценца за игри издадена од органот за игри на Малта. Тој е во сопственост и управуван од PlayAnak Limited, добро воспоставена казино компанија со бројни онлајн казина.

Островот Џекпот е уникатно и навистина импресивно онлајн казино кое нуди широк избор на игри развиени од врвни провајдери. Популарните игри вклучуваат видео слотови, дилери во живо, гребење карти и игри со џекпот. Лобито на казиното е надополнето со атрактивни бонуси, промоции и турнири. Продолжете со читање на нашиот нов преглед на казиното за да добиете подобри сознанија за карактеристиките и бонусите достапни на островот Џекпот.

Зошто да играте во казиното на островот Џекпот

И покрај тоа што казиното Џекпот Ајленд е новодојденец на пазарот, тој нуди богата колекција на казино игри напојувани од водечките софтверски провајдери како што се Anakatech, Evolution, Pragmatic Play и NetEnt. За фер игра, сите игри во ова казино работат на RNG, освен игрите во казино во живо. Безбедноста на играчите е клучен приоритет во казиното на островот Џекпот; затоа, обезбедува шифрирани врски надополнети со безбедни опции за плаќање. Се гордее со SSL заштитена и компатибилна со PCI платформа.

На играчите им нуди повеќекратни и удобни опции за плаќање. За поддршка на клиентите, тимот на казино Џекпот Ајленд се состои од професионалци кои се подготвени да им пружат навремена помош на играчите 24/7. И на крај, сите игри се компатибилни со повеќе уреди. Играчите можат да уживаат во беспрекорна игра од нивните компјутери, таблети или мобилни уреди.

Кратки факти

Година на основање: 2022

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на Jackpot Island . Посетете ја страницата Jackpot Island и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Казиното на островот Џекпот има добра репутација во однос на неговиот професионален и одговорен тим за поддршка. Овој тим е достапен 24/7 за да им помогне на играчите со сите нивни прашања. Играчите можат да најдат одговор на многу вообичаени прашања во делот ЧПП. Алтернативно, тие можат да го користат формуларот за контакт за да ги пополнат своите податоци и поплаки. Е-пошта за поддршка (support@jackpotisland.com) опцијата е исто така достапна.

Зошто вреди да се игра во Jackpot Island Casino

Во казиното Џекпот Ајленд, ќе најдете извонреден избор на игри од голем избор на провајдери, профитабилен пакет за добредојде, дарежливи награди, ВИП програма со големи придобивки, 24/7 разговор, поддршка преку е-пошта и широк избор на опции за плаќање . Казиното на островот Џекпот цели на различни пазари на играчи за повеќе јазици, валути и начини на плаќање. Сигурен и пријателски тим за поддршка на клиентите е подготвен да им помогне на играчите во секое време.

Казиното на островот Џекпот има добра репутација и е регулирано од Органот за игри на среќа на Малта, признат орган за коцкање. Постојат различни алатки за играчите да се борат со зависноста од коцкање, како што се карактеристиките на самоисклучување и комплементарна терапија.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на Jackpot Island , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Блек Џек, Покер, Слотови, Бакара, Рулет за некои одлични опции.

Promotions & Offers

Jackpot Island има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките Jackpot Island се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Соберете до 75% екстра бонус готовина на островот Џекпот во среда
2023-08-29

Соберете до 75% екстра бонус готовина на островот Џекпот во среда

Новите онлајн казино сајтови се познати по нивните возбудливи бонуси и промоции бидејќи се обидуваат да остават свој белег во индустријата за iGaming. Оваа недела, потрагата по овие награди го носи CasinoRank на островот Џекпот, казино-страница од 2022 година управувана од Playanak Limited.