Новиот преглед на бонус HeySpin

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
БонусБонус $200 + 100 бесплатни вртења
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
HeySpin is not available in your country. Please try:
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
Bonuses

Bonuses

Една од најнаградните понуди на страницата HeySpin е понудата за регистрирање која на новите членови им доделува 100% соодветен бонус за депозит и 100 бесплатни вртења. Бесплатните вртења се вчитуваат на сметката на играчот во текот на три дена, според условите за бонусот. Тоа е 20 вртења првиот ден, 40 вртења вториот ден и 40 бесплатни вртења на третиот ден.

Дополнителните понуди на членовите ја вклучуваат месечната понуда за враќање на готовина за лојалност и програмата за наградување Starburst откако ќе соберат доволно поени за лојалност.

Бонус за враќање на готовинаБонус за враќање на готовина
+1
+-1
Затвори
Games

Games

Опциите за обложување на ова казино ги надминуваат насловите што се нудат во обичните онлајн казина. Играчите можат да се обложуваат на виртуелни спортови како што се Лигата на Англија, Златна трка и шампиони на турнири. Казиното во живо се состои од игри како Grand Roulette, Dream Catcher, Blackjack The Strip, Lightning Dice и многу повеќе. Дополнително, играчите можат да ги вртат ролните на неверојатни слотови, вклучувајќи ги Book of Dead, Starburst, 9 Masks of Fire, Reactoonz, меѓу другите.

Software

HeySpin Casino работи во партнерство со повеќе развивачи на софтвер за да им даде на играчите сеопфатно искуство. Играчите можат да играат игри развиени од доверливи софтверски компании како Play, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, iSoftBet, Inspired, Lightning Box, High5Games, Electric Elephant, Just For The Win, Realistic Games и многу повеќе. Повеќето од игрите се компатибилни со мобилни уреди, како и со компјутери на Apple и Windows.

Payments

Payments

Што се однесува до банкарството, HeySpin нуди различни сигурни начини на плаќање за брзи и сигурни депозити и повлекувања. Играчите можат да вршат трансакции преку опции како [ MasterCard, Neteller, Visa, PayPal, MuchBetter .

Deposits

Плаќањата во казиното се случуваат брзо и во безбедна средина. Постојните опции за играчи кои сакаат да вложуваат депозити вклучуваат Visa и MasterCard кредитни картички и е-паричници како GiroPay, Interac, Easy EFT, AstroPay и Neteller. Членовите може да иницираат трансфер на средства директно од нивните банкарски сметки или да користат при-пејд картички како Paysafe Card.

Withdrawals

Добивките собрани од играњето во HeySpin Casino Lobby може да се наплатат со помош на кредитните картички Visa и Mastercard. Дополнително, казиното поддржува повлекување на е-паричници користејќи Trustly, Skrill, Skrill 1-Tap, Neteller, MuchBetter, EcoPayz, PayPal, Rapid Transfer, AstroPay Card. Опцијата да има средства од благајната на банкарската сметка на играчот постои. Сепак, исплатите направени преку банкарски трансфери траат помеѓу два и шест дена за да стигнат до клиентот.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+101
+99
Затвори

Валути

Американски долариUSD
+4
+2
Затвори

Languages

Играчите кои живеат во различни земји можат да се пријават за членство во казиното HeySpin. Како такви, јазиците како англиски, германски, фински и норвешки се поддржани за да биде погодно за различни националности.

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

HeySpin има висока оцена за 7.56 и работи од 2020 . Со други зборови, нивната безбедност и уживање во игрите се докажани со текот на времето. Со сигурност го препорачуваме HeySpin како доверливо онлајн казино. Може да се чувствувате безбедно играјќи во HeySpin поради нивниот широк опсег на методи за депонирање, разновидниот избор на игри и силната репутација.

Security

Безбедноста и безбедноста се на врвот на приоритетната листа на HeySpin . Казиното е лиценцирано и регулирано, што му овозможува да прифаќа играчи ширум светот. Покрај тоа, веб-страницата е шифрирана со SSL за да се осигура дека вашите лични и финансиски информации се секогаш безбедни.

Responsible Gaming

HeySpin исто така промовира одговорно коцкање меѓу своите клиенти. Веб-страницата обезбедува безбедни алатки за коцкање, како што се ограничувања за депозити и тајм-аут за сесии за да им помогне на играчите да управуваат и да уживаат во искуството со игри. HeySpin обезбедува брзи контакти со проблематичните организации за коцкање доколку некој играч сака да побара стручна помош.

About

About

Казиното HeySpin започна да нуди услуги за онлајн игри во 2020 година под раководство на Aspire Global International LTD. Веб-страницата работи под лиценцирање од Регулативите за далечински игри на Малта и Комисијата за коцкање на Обединетото Кралство. Играчот добива пристап до многу игри, многу бонуси, сигурни банкарски методи и повеќе со тоа што е член.

Кратки факти

Година на основање: 2020

Account

Регистрирањето сметка е релативно едноставно на HeySpin . Посетете ја страницата HeySpin и следете ги чекорите за регистрација со обезбедување на бараните информации. Откако сметката е активна, депонирајте минимален износ и истражете ја обемната библиотека на игри.

Support

Услугата за клиенти во HeySpin работи седум дена во неделата за да ги реши проблемите на сметките на клиентите. Играчите можат да контактираат преку е-пошта на care@HeySpin.com или активирајте го копчето за разговор во живо за да разговарате со агент. За жал, деноноќната поддршка не е достапна. За брзи одговори, на членовите им се препорачува да се обратат до казиното помеѓу 08:00 и 00:00 часот по средноевропско време.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Пред да играте игри со вистински пари на HeySpin , секогаш одвојувајте пари за коцкање. Ова треба да биде сума што можете удобно да ја изгубите. И што е најважно, избегнувајте бркање загуби. Во меѓувреме, идентификувајте ги игрите што сакате да ги играте пред да ги истражите давателите на игри. Секогаш избирајте игри од доверлив провајдер со позитивни критики меѓу играчите и силна репутација во индустријата. Сигурен нов сајт за коцкање треба да понуди широк спектар на игри, вклучувајќи ги вашите омилени наслови и нови изданија. Проверете Видео Покер, Блек Џек, Слотови, Бакара, Покер за некои одлични опции.

Promotions & Offers

HeySpin има атрактивни промоции и понуди. Благодарение на ова, новите играчи на онлајн казино можат да имаат возбудливо искуство. Вреди да се забележи дека зделките HeySpin се прикачени на одредбите и условите. Значи, пред да прифатите каква било понуда, од клучно значење е темелно да ги разгледате условите за бонус. Тоа е затоа што тие може да вклучуваат специфични барања за обложување што треба да се исполнат пред да се повлече личната награда.

Валути

Валути

Трансакциите со касиерот на HeySpin може да се вршат со користење на широко користените валути, вклучувајќи евра, канадски долари, австралиски долари, британски фунти стерлинг, норвешки круни и американски долари. За жал, страницата допрва треба да прифати глобално признати крипто монети како што се Ethereum, Bitcoin и Lite Coin.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)