Haiti Casino New Casino Преглед

Age Limit
Haiti Casino
Haiti Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.8
Добрите
+ Дневни бонуси
+ 7000+ игри
+ Дарежлив бонус за добредојде

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Полски
Руски
Холандски
Шпански
БонусиБонуси (8)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (48)
Јапонски јен
Јордански динари
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бахреински динари
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Бразилски реали
Бугарски лева
Венецуелски боливари
Грузиски лари
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Израелски нови шекели
Индиски рупии
Исландски крон
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Кувајски динари
Малезиски рингити
Марокански дирхами
Молдавски леу
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Руски рубли
Сингапурски долари
Српски динари
Судиски ријали
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Унгарски форинти
Уругвајски пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
Е-пошта за поддршка
ДржавиДржави (13)
Австралија
Австрија
Индија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Русија
Тајланд
Украина
Финска
Чешка
Швајцарија
ИгриИгри (4)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (5)
СофтверСофтвер (36)
4ThePlayer
Ainsworth Gaming Technology
August Gaming
BGAMING
Bally Wulff
Belatra
CQ9 Gaming
CT Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Espresso Games
Gamefish
Gamevy
Gamomat
Gamshy
Ganapati
Genesis Gaming
Genii
Golden Hero
GreenTube
High 5 Games
Iron Dog Studios
Leander Games
Leap Gaming
Mascot Gaming
Nolimit City
Pocket Games Soft (PG Soft)
Push Gaming
Real Time Gaming
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SimplePlay
Spadegaming
Spinmatic
Stakelogic

Haiti Casino

Казиното Хаити е најновото дополнување на списокот на казина од SG International NV. Го води тим од страсни ентузијасти за казино и играчи со огромно искуство во управувањето и играњето игри. Казиното Хаити нуди одлична колекција на казино игри напојувани од врвни програмери во индустријата, како што се Vivo Gaming, Booming Games, Evolution Gaming и NetEnt. Како ново казино, се одлучи за елегантен дизајн со темно сина тема со спој на живот на плажа.

Казиното Хаити нуди беспрекорна компатибилност со повеќе уреди, како што се компјутери, таблети и паметни телефони. Овој преглед на казиното на Хаити ќе ги открие сите карактеристики што играчите треба да ги знаат пред да играат за вистински пари.

Зошто да играте во казиното на Хаити

Играчите во новото казино на Хаити можат да ги искористат предностите на специјалниот пакет за добредојде што вклучува 10 бесплатни вртења и бонус од 210% до 4700 евра. Освен тоа, постоечките играчи имаат пристап до бројни бонус пакети и промотивни зделки. Опремени со профитабилни бонуси, играчите можат да уживаат во пристапот до огромното казино лоби напојувано од реномирани развивачи на софтвер.

За да ја прифати динамиката на технологијата за плаќање, Haiti Casino поддржува популарни криптовалути. Играчите можат да ги депонираат своите средства користејќи ги сите врвни криптовалути наведени во банкарската опција PayCrypto на Хаити Казино. Освен тоа, оваа платформа ја користи најновата технологија за шифрирање SSL и модерни огнени ѕидови за да обезбеди играчите да уживаат во безбедна и безбедна средина за игри. И на крај, играчите уживаат 24/7 пристап до сигурен и пријателски тим за поддршка на клиентите во казиното на Хаити.

About

Казиното Хаити е нова платформа за крипто-коцкање лансирана во 20221 година. Се приклучува на списокот на казина управувани од SG International NV, кој ги вклучува Betzino, SpotGaming и HulaSpin. Казиното Хаити е лиценцирано и регулирано според законите на Курасао. Во текот на неколку години, доби позитивни критики на различни форуми за игри.

Games

Во казиното на Хаити, играчите можат да истражат огромна колекција на казино игри и дилери во живо напојувани од популарни провајдери на софтвер како BetSoft, Evolution Gaming, Microgaming и Pragmatic Play. Забавната карактеристика на ова казино е бесплатната опција за играње игри. Вклучени се популарни игри како видео слотови, игри на маса, видео покер, гребење карти, џекпот и игри со дилер во живо.

слотови

Во моментов, слот машините се најиграната казино игра. Играчот става облог и врти сет на макари исполнети со симболи. Слотовите доаѓаат во различни теми и типови, а исто така нудат уникатни бонус функции. Некои од популарните слот игри во казиното на Хаити вклучуваат:

 • Книга на мртвите
 • Изгубени мошти
 • Кулата на Фортуна
 • Земете го Кралството
 • Тајландски цветови

Блек Џек

Блек Џек е популарна игра на маса базирана на моторот RNG. Нуди возбудлива игра исто како онаа на копнените казино маси. Повеќето искусни играчи, исто така, ја нарекуваат оваа игра како Дваесет и еден, иако се игра со шпил од 52 карти. Некои од популарните маси за блек џек се:

 • Премиер Блек Џек 
 • 7 Рачен Блек Џек
 • Назад Блек Џек
 • Блек Џек 21 + 3
 • Блек Џек со една рака

 

Рулет

Рулетот, исто така, го заработи своето место меѓу играчите на казино. Нуди едноставна игра со елегантен дизајн споен со црни и црвени бои. Дефинитивно не може да ви биде здодевно со бројните опции за обложување достапни во рулетот, вклучувајќи ги и страничните облози. Популарните избори во оваа категорија вклучуваат:

 • Француски рулет
 • Европски рулет
 • Рулет Дијамант
 • Вегас рулет
 • Рулет x5

Bonuses

Играчите кои се регистрираат во казиното на Хаити отвораат свет на пристојни бонуси и редовни промотивни понуди. Новите играчи уживаат бонус за добредојде во 3 нивоа од 210% до 4700 долари плус 10 бесплатни вртења или 777% крипто бонус за добредојде до 1,5 BTC плус 555 бесплатни вртења. Почетниот депозит ви дава бонус од 150% до 500 долари, а потоа добивате бонус од 50% на вториот депозит, до 1000 евра. И на крај, третиот депозит ви дава бонус од 10% до 2700 евра и 10 бесплатни вртења. Ве молиме имајте предвид дека барањата за обложување за првиот и вториот бонус за депозит се 30x и 5x, соодветно, за третиот бонус за депозит. 

 • Заедно со бонусот за добредојде со три нивоа, достапни се неколку бонуси за да ги искористите. Тие се состојат од следново:
 • Безгрижен викенд
 • Неделни бонуси за повторно вчитување
 • Дневни бесплатни вртења
 • Програма за лојалност на ВИП

Payments

Широк спектар на опции за плаќање е прифатен од страна на Хаити Казино. Тие вклучуваат и конвенционални банкарски опции и популарни криптовалути. Играчите можат да прават депозити користејќи плаќања со картички, е-паричници, криптопаричници или жичен трансфер. Минималниот износ на депозит е 10 УСД, додека неделните повлекувања се ограничени на 5.000 УСД. Популарните опции за плаќање вклучуваат:

 • Скрил
 • Нетлер
 • Visa/MasterCard
 • Интерак
 • PayCryptos

Валути

Казиното на Хаити прифаќа трансакции завршени и во фиат валути и во криптовалути. Сите трансакции со криптовалути се обработуваат со опцијата PayCryptos. Казиното Хаити претежно ќе препорача опција за валута, во зависност од вашата локација. Некои од валутите вклучуваат:

 • евра
 • Канадски долар 
 • австралиски долар 
 • Американски долар
 • BTC/ETH/LTC

Languages

Ова ново казино нуди повеќејазична платформа што се грижи за различни играчи ширум светот. Може да се преведе на бројни локални јазици што најчесто ги зборуваат неговите играчи. Играчите можат лесно да се префрлаат помеѓу сите достапни јазици. Некои од јазиците достапни во казиното на Хаити се:

 • Англиски
 • германски
 • шпански
 • руски
 • полски

Live Casino

Делот за казино во живо е нова категорија во казино. Повеќето нови казина изградија конкурентска предност користејќи ја оваа категорија. Тој нуди конкурентно казино искуство и возбудлива игра како копнено казино. Некои од жив дилер игрите вклучуваат:

 • Извонреден рулет
 • Казино ХолдЕм
 • Fortune Baccarat
 • Блек Џек Атлантик
 • Готовина или Crash Live

Software

И покрај тоа што е ново на пазарот, казиното Хаити изгради импресивна колекција од казино игри и дилери во живо. Ова не би било можно без партнерство со водечки развивачи на софтвер во индустријата. Тие го ажурираат казиното лоби со најновите казино игри и редовно ги ажурираат постоечките со напредна графика. 

Делот во живо на казиното на Хаити се пренесува во HD и во реално време од студиа за игри што личат на подови на копно на казино. Домаќини на игрите се шармантни и пријателски расположени крупиери од реалниот живот кои обезбедуваат играчите да имаат незаборавно искуство со игри. Некои од популарните провајдери на софтвер вклучуваат:

 • Прагматична игра
 • Аматик индустрии
 • NetEnt                                                   
 • Еволуција игри
 • Microgaming

Support

Постојат неколку начини да стапите во контакт со тимот за поддршка на Хаити Казино. Услугите за поддршка на клиентите се достапни 24 часа на ден, 7 дена во неделата. Освен тоа, некои од вообичаените прашања се опфатени на страницата со ЧПП. За жал, Хаити Казино не поддржува објект за разговор во живо; затоа играчите се ограничени само на е-пошта (support@haitiwin.com) и телефон (+42 0774 068 541). 

Зошто вреди да се игра во казиното на Хаити?

Казиното Хаити е релативно ново казино кое нуди елегантно искуство со игри на тема плажа. Обезбеден е со помош на технологија за шифрирање SSL и највисоки системи за заштитен ѕид. Казиното Хаити беше лансирано во 2021 година. Сопственост и управуван е од SG International NV, компанија за игри лиценцирана и регулирана во Курасао. Тоа е сестринско казино на Casoo, HuluSpin и SpotGaming Casino.

Казиното Хаити нуди импресивна колекција од над 3.000 казино игри и дилери во живо од водечки провајдери на софтвер како што се NetEnt, Microgaming, Evolution и Wazdan. Оваа епска колекција е надополнета со пристојни бонуси и промоции. Казиното Хаити поддржува бројни валути и опции за плаќање, вклучително и крипто опции. Исто така, слободно контактирајте со повеќејазичниот тим за поддршка 24/7 преку поддржаните канали.
Коцкањето предизвикува зависност; коцкајте одговорно.