Hachislot New Casino Преглед

Age Limit
Hachislot
Hachislot is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao
Total score8.0
Добрите
+ Пакет за добредојде
+ Неделен кешбек
+ 24/7 корисничка поддршка

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2022
ЈазициЈазици (2)
Јапонски
Англиски
БонусиБонуси (8)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за лојалност
ВИП бонус
Депозит бонус
Кешбек бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (1)
Американски долари
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (1)
Јапонија
ИгриИгри (109)
Ancient Fortunes: Zeus
Andar Bahar
Auto Live Roulette
Auto Live Roulette
Azuree Blackjack
Baccarat AGQ Vegas
Baccarat Dragon Bonus
Baccarat Multiplay
Baccarat Speed Shanghai
Bet on Teen Patti
Big Bass Bonanza
Big Bass Splash
Blackjack Bet Behind
Blackjack Party
Book of Dead
Casino War
Classic Roulette Live
Cosmic Cash
Crazy Time
Deal or No Deal Live
Dragon Tiger
Dream Catcher
European Roulette
Exclusive Blackjack
Ezugi No Commission Baccarat
First Person Baccarat
First Person Blackjack
First Person Dragon Tiger
French Roulette Gold
Gates of Olympus
God of Fortune
Golden Wealth Baccarat
Gonzo's Treasure Hunt
Infinite Blackjack
Jackpot Roulette
Jackpots
Jungle Jim and the Lost Sphinx
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live American Blackjack
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Blackjack Early Payout
Live Blackjack Salon Prive
Live Blackjack VIP
Live Casino Hold'em Jumbo 7
Live Cow Cow Baccarat
Live Diamond VIP Blackjack Evolution
Live Dragon Tiger AGQ Vegas Asia Gaming
Live Dragon Tiger Shanghai SA Gaming
Live Football Studio
Live Fortune VIP
Live Genie Blackjack
Live Hybrid Blackjack
Live Immersive Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Mega Sic Bo Pragmatic Play
Live Mega Wheel
Live Money Wheel SA Gaming
Live Platinum VIP Blackjack
Live Playboy Baccarat
Live Power Blackjack
Live Sic Bo Shanghai SA Gaming
Live Sic Bo Tokyo Gold Deluxe
Live Super Color Sic Bo Macau
Live Sweet Bonanza Candyland Pragmatic Play
Live Texas Holdem Bonus
Live Ultimate Texas Hold'em
Live VIP Blackjack
Live Vegas VIP Blackjack
Lucky 7
Macau Squeeze Baccarat
Macau VIP Blackjack
Mega Sic Bo
Megamoolah
Megaways
Mini Roulette
Monopoly Big Baller
Monopoly Live
No Commission Baccarat
One Blackjack 2 Indigo Pragmatic Play
Punto Banco
Reactoonz
Side Bet City
Super Sic Bo
Sweet Bonanza
Teen Patti
Ultimate Sic Bo Ezugi
Unlimited Turkish Blackjack Ezugi
Wheel of Fortune
asia-gaming
БакараБингоБлек ЏекВидео Покер
Гребки
Игра покажува
Казино ХолдемКарибски СтудКеноКрепсМајонг
Мини Бакара
ПокерПокер со три картиРулетСик Бо
Слотови
Тексас Холдем
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (12)
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
EcoPayz
Instant Banking
JCB
JPay
MasterCard
Vega Wallet
Visa
iWallet
СофтверСофтвер (50)
AE Casino
Ainsworth Gaming Technology
Allbet Gaming
Asia Gaming
Aspect Gaming
Avatar UX
Betsoft
Booming Games
Concept Gaming
Espresso Games
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Gameplay Interactive
Gaming1
Gamomat
Givme Games
Golden Hero
Green Jade Games
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
Microgaming
N2-Live
NetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PGsoft (Pocket Games Soft)
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Red Tiger Gaming
Reevo
Relax Gaming
Revolver Gaming
SA Gaming
Super Spade Games
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Woohoo
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Hachislot е ново онлајн казино кое започна во 2021 година. Тоа е во сопственост на Class Innovation BV, компанија која е инкорпорирана и лиценцирана според законите на Владата на Курасао. Ова ново казино има библиотека која содржи повеќе од 2600 игри, сите обезбедени од доверливи провајдери на софтвер. Казиното главно е насочено кон азискиот пазар на коцкање.

Games

Казиното Hachislot има богата библиотека на игри обезбедени од некои од најдобрите провајдери во светот. Игрите се достапни со поддршка од провајдери како Pragmatic Play, NetEnt, Evolution и други. Гејмерите можат да пристапат до казино игрите, од слотови до игри на маса и дилери во живо.

слотови

Насловите на слотови се барани во светот на казиното, а во казиното Hachislot, играчите можат да пристапат до повеќе од 2000 слот игри. Играчите можат да избираат врз основа на популарните или врз основа на нивните добавувачи на софтвер. Освен тоа, играчите можат да ги играат своите омилени избори бесплатно пред да играат за вистински пари. Некои од изборите вклучуваат;

 • Хавајски сон
 • Слатка бонанца
 • Портите на Олимп
 • Принцовите од Ѕвездената светлина
 • Оиран сон

Игри на маса

Ако ги сакате класичните казино игри, тогаш игрите на маса се вашиот врвен избор. Во Hachislot, има импресивна низа варијации на класични игри на маса. Вклучува повеќе варијации на бакара, блек џек и рулет. Примерите вклучуваат;

 • Американски Блек Џек
 • Повеќерачен Блек Џек
 • Супер Бакара
 • Европски рулет
 • Змеј тигар

Казино во живо

Дилерите во живо во казиното Hachislot им дозволуваат на играчите да играат различни варијации во живо на друштвени игри против дилери со луѓе. Дилерите во живо се достапни деноноќно, проследени од различни студија ширум светот. Разговарате со дилерот и другите играчи во реално време. Некои од врвните дилери во живо вклучуваат;

 • Бесплатен залог Блек Џек
 • Тинејџерката Пети
 • Андар Бахар
 • Извонреден рулет
 • Baccarat Нема комисија

Bonuses

Има некои дарежливи подароци за играчите во казиното Hachislot. Започнува со бонус за добредојде од 200% до 900 УСД при пријавувањето. Распространет е низ првите 3 депозити. Минимум 10 долари депозит го активира овој бонус. Слотовите придонесуваат 100% во барањата за обложување, додека игрите на маса и дилерите во живо учествуваат со само 15%. Откако играчот ќе стане редовен, тој може да пристапи и до другите достапни бонуси и промоции, вклучувајќи;

 • Слот попуст бонус
 • Ден на слот
 • PP дневни победи
 • ВИП програма
 • Бонус за среќна среда

Од играчите се бара да ги прочитаат одредбите и условите за секој бонус или промоција пред да се вклучат.

Payments

Казиното Hachislot дозволува неколку прифатливи начини на плаќање на локациите каде што престојува неговиот целен пазар. И покрај тоа што се ограничени, тие се популарни во азиските земји. Играчите можат да направат минимален депозит од $10 и минимално повлекување од $50. Играчите можат да се повлечат само со истиот метод што го користат за депонирање. Некои од достапните начини на плаќање вклучуваат;

 • ecoPayz
 • I-Паричник
 • Вега паричник
 • Плаќам
 • Банкарски трансфер

Валути

И покрај тоа што многу казина нудат мноштво валутни опции за избор, Hachislot е доста ограничен. Играчите можат да вршат трансакции користејќи крипто-паричници, но не можат да се обложуваат користејќи ги. Играчите во моментов можат да користат само УСД, но се надеваме дека наскоро ќе ажурираат повеќе опции. Играчите можат да го проверат делот Таксономии во случај на какви било ажурирања во однос на валутите.

Languages

Главната публика на казиното Hachislot е на азискиот пазар, така што јазичните опции се ограничени на два. Опцијата за менување јазици се наоѓа на страничниот панел. Бидејќи казиното е сè уште ново, во иднина може да има шанси за проширување на изборот на јазик. Во моментов, играчите можат да избираат помеѓу англиски и јапонски.

Software

Hachislot е снаодлив во однос на своите добавувачи на софтвер за ново казино. Казиното е напојувано од некои од најдобрите софтверски провајдери во индустријата. Обезбедува игрите да работат ефикасно и беспрекорно, без оглед на локацијата или уредот на играчот. На играчите исто така им се гарантира правичност во играта, бидејќи игрите се базирани на RNG и ревидирани од независни лаборатории. 

Избраните студија за игри ги напојуваат казино игрите во живо. Овие студија се домаќини на игрите во модерни студија. Сите дејства се снимени на модерни камери кои обезбедуваат играчите да имаат јасен преглед на целото дејство. Некои од давателите на софтвер во Hachislot казиното вклучуваат;

 • NetEnt
 • Play'n GO
 • iSoftBet
 • Хабанеро
 • Прагматична игра

Support

Hachislot им нуди на своите играчи стабилен тим за поддршка кој им помага на играчите кои можеби се справуваат со проблеми. Бирото за поддршка има мандат да им помогне на своите играчи кои наидуваат на проблеми во секое време од денот. Играчите можат да ја добијат потребната помош користејќи го обемниот дел ЧПП со некои решенија. Тие исто така можат да контактираат со поддршката користејќи ја функцијата за разговор во живо на страницата или преку е-пошта на support.jp@Hachislot.com.

Зошто вреди да се игра во казиното Hachislot

Hachislot е азиско казино лансирано во 2021 година од Class Innovation BV. Тој е лиценциран од Владата на Курасао. Казиното има доста богат избор на игри, кои се движат од слотови до казина во живо. Веб-страницата е лесна за користење и е оптимизирана да работи на многу платформи, вклучувајќи десктоп компјутери и мобилни телефони. 

Ова ново казино има некои начини на плаќање кои работат за неговата целна публика. Канцеларијата за поддршка на клиентите е доверлива и секогаш достапна за играчите. Јазичните опции може да бидат ограничени, а исто така и опциите за валута. Сепак, тоа е сè уште младо казино, и се надеваме дека тие можат да се прошират повеќе. 

Ве молиме да се коцкате одговорно.

Deposits

Вовед

Hachislot е новоформирано онлајн казино кое стапи на сцена во 2021 година. Казиното е во сопственост на Class Innovation BV, компанија која е регистрирана и управувана од владата на Курасао. Веб-страницата е добро развиена и лесна за користење. Има стандарден изглед на казино, иако неговата примарна цел се азиските гејмери.

Казиното има богата библиотека со повеќе од 2500 игри кои се движат од слотови до возбудливи казино игри во живо. Казиното е тематизирано по аниме и живи бои, што ја одразуваат јапонската култура. Ова ново казино нуди пристојни промоции и бонуси кои им помагаат на играчите да ги зголемат салдата на нивните сметки. Играчите се уверени во безбедноста благодарение на SSL шифрирањето и користењето висококвалитетен софтвер. Казиното е лесно достапно на бројни уреди. Продолжете да ја читате нашата нова рецензија за казино за да дознаете повеќе за казиното Hachislot.

Зошто да играте во казиното Hachislot

Hachislot има импресивна колекција на игри која има за цел да ги задоволи сите потреби на играчите. Лобито е поддржано од некои од врвните имиња во развојот на софтвер, како што се Kalamba Games, Microgamig, Pragmatic Play, Nolimit City и Play'n GO. Овие игри често се ажурираат за да се осигураат дека се достапни и имаат непречена игра.

 Покрај тоа, има дарежливи бонуси и промоции за да се осигура дека играчите можат да извлечат повеќе од игрите, дури и со минимален депозит. Изборот на начини на плаќање ја олеснува трансакцијата. Згора на сето тоа, Hachislot има добро куриран, одговорен дел за игри каде играчите можат да се пријават и да управуваат со нивните навики за коцкање. Агентите за услуги на клиентите се достапни 24/7 за да им пружат навремена помош на сите играчи.