Goodwin Casino New Casino Преглед

Age Limit
Goodwin Casino
Goodwin Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.9
Добрите
+ Дарежлив бонус за добредојде
+ 100% Cashback Секој четврток
+ Сите популарни даватели на игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2018
ЈазициЈазици (11)
Јапонски
Англиски
Германски
Италијански
Кинески
Норвешки
Полски
Руски
Фински
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојде
ВИП бонус
Депозит бонус
Кешбек бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (20)
Австралија
Австрија
Бразил
Бугарија
Германија
Данска
Ирска
Италија
Канада
Мексико
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Португалија
Русија
Тајланд
Турција
Финска
Швајцарија
Шпанија
ИгриИгри (11)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
СофтверСофтвер (30)
1x2Gaming
Amatic Industries
Betsoft
Booongo Gaming
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
GameArt
Habanero
Microgaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nolimit City
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Push Gaming
QuickspinReal Time Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Основано во 2019 година, GoodWin е несомнено меѓу најдобрите нови казина кои нудат онлајн казино игри и мобилни игри во моментов. Брендот е во сопственост на Nero Media LP и управуван од Goldstory Ltd. Казиното GoodWin е лиценцирано и регулирано во Курасао од Curacao eGaming под лиценца број 8048/JAZ под-лиценца 8048/JAZ2017-056.

Goodwin Casino

Games

Додека е сè уште ново казино, GoodWin има добар удар кога станува збор за колекцијата на игри. Играчите можат да ги најдат најновите онлајн казино игри, на пример, рулет, онлајн блек џек, покер, и онлајн блек џек. Тука е и GoodWin казино во живо лоби кое може да се пофали со многу игри со дилери во живо.

Withdrawals

Повлекувањето е исто така лесно и брзо во ова казино. За разлика од многу нови казина таму, GoodWin ветува брзи повлекувања под услов сметката на играчот да биде потврдена. Списокот на пригодни методи за повлекување вклучува кредитни картички како што се MasterCard и Виза. Играчите исто така можат да ги повлечат добивките на нивните е-паричници како што се Neteller, Skrill, ecoPayz итн.

Валути

Една од предностите на GoodWin е тоа што е ново казино што прифаќа и валута на фиат пари и криптовалути. Играчите кои користат фиат пари можат да се коцкаат користејќи евро (ЕУР), американски долар (УСД) и руска рубља (РУБ). Покрај фиат пари, GoodWin поддржува популарни криптовалути како што се биткоин, лајткоин, етериум, и биткоин кеш.

Bonuses

GoodWin има многу промоции и награди за нови и постоечки играчи. Новите играчи можат да бараат пакет за добредојде што претставува a бонус за депозит Плус бесплатни вртења применливи за одредени слотови. Покрај понудата за добредојде, казиното има и други промоции, на пример, бонуси за повторно вчитување, враќање на готовина, роденденски бонуси и профитабилна ВИП програма.

Languages

Казиното GoodWin им служи на играчи од многу земји ширум светот. За да се осигура дека никој не е оставен зад себе, казиното има повеќејазична веб-страница која поддржува неколку меѓународни јазици, вклучувајќи англиски, германски, португалски во ОК, кинески, фински, норвешки и руски. Играчите можат да ја изберат својата претпочитана опција во секое време на лентата за поставки за јазик во менито.

Live Casino

Меѓу новите онлајн казина, GoodWin се рангира таму. Може да се пофали со најновите онлајн казино игри и опции за казино во живо, достапни како инстант игра на десктоп компјутери и мобилни прелистувачи. Играчите не треба да преземаат или инсталираат никакви додатоци за да влезат во играта. За коцкарите кои се во движење, постојат мобилни апликации за Android и iOS.

Software

За да се осигура дека сите играчи секогаш имаат нешто ново да играат, GoodWin работи со сите водечки продавачи на казино софтвер. Во казиното има игри од ReelPlay, Big Time Gaming, Thunderkick, RedTigerGaming, NoLimitCity, Evoplay, ELK Studios, Едикт, GameArt, Playson, Wazdan, Quickspin, Amatic Industries, iSoftBet, Езуги, NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, BetSoft, EGT Interactive и Хабанеро.

Support

Казиното GoodWin има веб-локација погодна за корисниците и сигурна поддршка за корисници достапна на разговор во живо. Додека вистинските агенти не се достапни 24/7, чат-ботот во живо е доволен. Покрај разговорот во живо, казиното има систем за билети за е-пошта, е-пошта адреса, телефонска линија и Whatsapp. Покрај овие опции за поддршка на клиентите, GoodWin има детален дел за ЧПП.

Deposits

Казиното GoodWin бара играчите да депонираат вистински пари на нивните сметки за да се вклучат во коцкање со вистински пари или дури и да побараат бонус за добредојде. Казиното соработува со сите врвни е-паричници, кредитни или дебитни картички и многу други начини на плаќање преку Интернет, вклучувајќи Visa, MasterCard, Neteller, Скрил, крипто-паричници, ecoPayz и така натаму.