Euro Palace New Casino Преглед

Age Limit
Euro Palace
Euro Palace is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.1
Добрите
+ Стилски и лесен за користење
+ Квалитетна услуга за клиенти
+ Повеќе од 500 игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2010
ЈазициЈазици (10)
Јапонски
Англиски
Германски
Грчки
Италијански
Норвешки
Португалски
Фински
Француски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (15)
Јапонски јен
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (5)
Бразил
Канада
Нов Зеланд
Финска
Чиле
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (10)
СофтверСофтвер (3)

Euro Palace

Еуро Палас е познат низ целиот свет по обезбедувањето супериорно искуство за играње онлајн, благодарение на неговиот стилски и лесен интерфејс, одличниот избор на казино игри, квалитетната услуга за клиентите и извонредните промоции. Еуро Палас е дел од групата на онлајн казина Fortune Lounge, која е една од најтрајните и најуверливите казино групи на интернет. Еуро Палас е лиценцирано и регулирано онлајн казино и цврсто го поддржува одговорното играње.

Bonuses

1-ви / 2-ри / 3-ти депозит - Бонус за натпревар до 200 €