Casitsu New Casino Преглед

Age Limit
Casitsu
Casitsu is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.7
Добрите
+ Крипто бонус за добредојде
+ Хајролер казино
+ Достапни се игри со биткоин

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Германски
БонусиБонуси (12)
High Roller бонус
Reload бонусБесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
Кешбек бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (10)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (8)
Австралија
Австрија
Естонија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Швајцарија
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Bank transfer
Crypto
EcoPayz
Interac
MaestroMasterCard
MiFinity
MuchBetter
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Piastrix
Skrill
Sofort
Visa
iWallet
instaDebit
СофтверСофтвер (33)
4ThePlayer
BGAMING
Belatra
Betsoft
Boomerang
Booming Games
Booongo Gaming
Bulletproof Games
DreamTech
EGT Interactive
Endorphina
Evolution Gaming
Games Labs
Gamevy
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Platipus Gaming
Play'n GO
Playson
Pragmatic Play
Quickfire
ReelPlay
Reflex Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

За Casitsu

Casitsu е New Casino основана во 2020 и е наведена со novcasinorank-mk.com од 14.12.2021 . Овој New Casino веќе има вистинско име за себе во индустријата, а подолу ќе разгледаме за што се работи.

Casitsu оценува 7.7 од 10 врз основа на целокупното корисничко искуство на казиното, бонусите, бројот на понудени игри, прифатените плаќања и други фактори.

Игри понудени на Casitsu

novcasinorank-mk.com ги фаворизира Casitsu за неговите бонуси од €/$1000 New Casino . Овој New Casino нуди многу видови популарни и возбудливи игри како што се Казино Холдем, Бакара, Рулет, Карибски Студ, Сик Бо и многу други.

Софтвери достапни на Casitsu

Овие популарни игри на New Casino им се донесени на играчите од некои од најдобрите производители на iGaming во казино индустриите. Софтверите за коцкање што ги поддржуваат игрите на казиното вклучуваат имиња како што се Pragmatic Play, Yggdrasil Gaming, Evolution Gaming, Betsoft, Microgaming , за да наведеме неколку.

Прифатени методи на депонирање на Casitsu

Играчите на Casitsu можат да изберат од избор на начини за депонирање пари пред да играат.

Бидејќи казиното е популарно во земји како што се , меѓу другото, Casitsu прифаќа главни методи на депозит како Skrill, MasterCard, MuchBetter, EcoPayz, Maestro , како и Visa и Mastercard.

Зошто да играте во Casitsu ?

Иако Casitsu е прилично нов во бизнисот, тие се тука да останат. Фановите на казино избираат Casitsu поради нивните иновативни начини и модерна технологија.

Casitsu е безбедносен New Casino кој е темелно истражен од CasinoRank. На novcasinorank-mk.com ги оценуваме и прегледуваме само лиценцираните New Casino .

Играчите можеби имаат некои прашања или можеби ќе сакаат да дознаат повеќе за одговорното играње. Ве молиме посетете ги следните веб-локации за помош или повеќе информации.