Casino Lab New Casino Преглед

Age Limit
Casino Lab
Casino Lab is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (2)
Англиски
Норвешки
БонусиБонуси (12)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
ВИП бонус
Депозит бонус
Кешбек бонус
Неделен бонус
Роденденски бонус
ВалутиВалути (9)
Јапонски јен
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Исландски крон
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (10)
Јужна Африка
Индија
Ирска
Канада
Кипар
Малта
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Хрватски
ИгриИгри (17)
ЛиценциЛиценци (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Методи за депозитМетоди за депозит (25)
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boku
CLICK2PAY
Credit CardsDebit Card
EasyEFT
Interac
Jeton
MaestroMasterCard
Moneta
Neosurf
Neteller
Nordea
PayPalPaysafe Card
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Zimpler
СофтверСофтвер (11)
Big Time Gaming
Evolution GamingEzugi
Gamomat
Microgaming
NextGen Gaming
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Red Tiger Gaming
Yggdrasil Gaming

Casino Lab

Казино Лаб е ново онлајн казино лансирано во 2020 година од Genesis Global Limited. Казиното е целосно лиценцирано и регулирано од Органот за игри на среќа на Малта. Продолжува да се позиционира како брзорастечко казино со шанси да се истакне како големо онлајн казино според приходите.

Казино Лаб може да се пофали со преку 1.300 казино игри, вклучувајќи слотови, игри на маса, казина во живо и други. Овие игри може да се играат на вашиот десктоп, таблет или мобилен уред. Платформата на Casino Lab е погодна за корисникот со лесни опции за навигација. Почетната страница ќе ви даде поглед на лобито на играта. Библиотеката е преполна со врвни провајдери на софтвер, вклучувајќи NetEnt, Play 'n GО, Red Tiger Gaming и други.

About

Казино Лаб е ново онлајн казино основано во 2020 година. Работи како целосна сопственост на Genesis Global Limited. 

Ова ново онлајн казино нуди игри како што се слотови, блек џек, рулет и џекпот. Играчите можат да уживаат во висока стапка на исплата од 97,83%. 

Казино Лаб онлајн казиното е лиценцирано и регулирано од страна на Органот за игри на среќа на Малта.

Зошто вреди да се игра во New Casino Lab?

Казино Лаб е ново онлајн казино кое ги победи сите шанси за да се истакне како реномирана казино. Тој е целосно преполн со илјадници нови онлајн казино игри и титули на дилери во живо. Повеќето од овие игри се достапни во бесплатен режим, кој играчите можат да го користат за да се запознаат со игрите. 

И новите и постоечките играчи имаат пристап до пристојни бонуси, кои им помагаат да го зголемат својот фонд.

Казиното Казино Лаб е повеќејазична платформа со повеќе опции за плаќање. Таа е развиена имајќи ги предвид играчите; оттука различни играчи се чувствуваат удобно да играат во казино Казино Лаб. 

Играчите имаат 24/7 пристап до корисничка поддршка во случај на какви било прашања. И на крај, Казино Лаб е голем поддржувач на одговорното коцкање, па затоа нуди неколку алатки за своите играчи. Запомнете да коцкајте одговорно.

Games

Казино Лаб онлајн казино нуди карактеристичен избор на игри; во него се сместени повеќе од 1300 казино игри. Играчите можат да истражуваат различни наслови на видео слотови, рулет, џекпот и казина во живо. Постојат флексибилни граници за обложување за секој тип на игра. Играчите можат лесно да се движат низ лобито на играта користејќи ги добро означените врски. Добро воспоставените и нови провајдери на софтвер ги напојуваат сите игри.

слотови

Видео слотови се дел за домаќинство меѓу играчите на онлајн казино. Тој нуди возбудливо искуство со игри со едноставна игра. Треба да ги ставите вашите облози, да ги активирате ролните и да чекате вашиот среќен шарм да работи во ваша корист. Некои од популарните избори се:

 • Џокери среќа
 • Книга на мртвите
 • Удри гром
 • Ѕвездено избувнување
 • Кралот на ролна

Блек Џек

Блек Џек е популарна игра на маса меѓу сезонските играчи. Потребна е добро развиена стратегија и претходни вештини за да се добијат огромни исплати на маса за блек џек. Треба да имате посилна рака од дилерот и да останете во победничката зона за големи џебни исплати. Некои добро познати табели вклучуваат: 

 • Молња Блек Џек
 • Моќ Блек Џек
 • Брзина Блек Џек
 • Бесплатен залог Блек Џек
 • Црвен дијамант

Рулет

Ако сакате да уживате во едноставна игра базирана на тркало што се врти, тогаш рулет е играта за истражување. Треба да предвидите каде ќе слета топката и да чекате дилерот да ја заврти масата за рулет. Некои од популарните маси за рулет се:

 • Американски рулет
 • Инстант рулет
 • Рулет за автоматска брзина
 • Голем казино рулет
 • Deutsches Roulette

Казино игри во живо

Делот за казино во живо е местото каде што ќе го промените нивото на адреналин. Игри со дилери во живо стануваат многу популарни овие денови. Тие нудат возбудлива игра контролирана од дилер во живо, а целата акција се одвива во реално време. Некои од најдобрите игри со дилер во живо вклучуваат:

 • Пари или несреќа
 • Европски рулет
 • Монопол во живо
 • Мега топка
 • Извонреден рулет

Bonuses

Како и другите нови онлајн казина, Казино Лаб нуди бројни бонуси за казино како маркетинг алатка. Сите овие понуди за бонуси доаѓаат со различни депозити и барања за обложување пред играчите да бидат во можност да наплатат.

Казино Лаб нуди масовно примамлива и наградувачка понуда за добредојде во износ од 1500 канадски долари и 300 бесплатни вртења. Ако сакате да добиете некој од бонусите, треба да направите минимален депозит од 10 долари, но најдобро е да депонирате сума што ќе ви донесе најмногу бонус пари. Исто така, ќе мора да ги обложите сите добивки 40 пати пред да ги повлечете. 

Други достапни бонуси вклучуваат:

 • Десни порции
 • Неделна испорака на состојки
 • Месечниот бонус на Labs

Payments

Казино Лаб онлајн казино поддржува повеќе опции за банкарство. Играчите можат да користат локални и глобално прифатени начини на плаќање. 

Минималниот лимит за депозит е 10 €. Депозитите се моментални, додека повлекувањата може да имаат одложувања во зависност од претпочитаниот начин на плаќање. 

Некои од популарните методи вклучуваат:

 • Визен кредит
 • MasterCard
 • Маестро
 • Скрил
 • Нетлер

Languages

Казино Лаб онлајн казиното е повеќејазична платформа која се фокусира на играчи од различни локации. За да се смести секој играч, новото казино поддржува неколку доминантни јазици во земјите каде што е лиценцирано. Играчите можат лесно да се префрлаат помеѓу достапните јазици. Некои од поддржаните јазици вклучуваат:

 • Англиски
 • германски
 • фински
 • норвешки

Responsible Gaming

Играчите можеби имаат некои прашања или можеби ќе сакаат да дознаат повеќе за одговорното играње. Ве молиме посетете ги следните веб-локации за помош или повеќе информации.

Software

Ограничен број на развивачи на софтвер ги напојуваат онлајн казино игрите на Casino Lab. Како нов учесник на пазарот, можеме да ја разбереме неговата мала листа на партнери.

Играчите можат да користат а провајдер на софтвер да го средиме лобито за игри. Ова ви овозможува да гледате игри од одредено студио, што го олеснува наоѓањето на вашиот омилен нов наслов на казино игра. 

Сите провајдери се реномирани, а нивните игри се ревидирани од eCOGRA за правичност во играњето. Некои од популарните провајдери на софтвер вклучуваат:

 • NetEnt
 • Еволуција игри
 • Игри со црвен тигар
 • Quickspin
 • Microgaming

Support

Работењето на онлајн казиното на Casino Lab е поддржано од тим посветени поединци кои работат 24/7 за да ги исполнат сите прашања на играчите. Ова им помага на сите играчи и покрај нивната временска разлика. Тимот е лесно достапен преку објект за разговор во живо. 

Алтернативно, можете да дојдете до тимот за поддршка на Casino Lab преку е-пошта support@casinolab.com или јавете се на +35627780065. Делот ЧПП нуди одговори и на некои општи прашања.

Deposits

Казино Лаб онлајн казиното дозволува трансакции со користење на повеќе валути поради неговата меѓународна привлечност. Опцијата за валута се базира на локацијата; затоа новото казино ќе препорача достапни валути на вашата локација кога се регистрирате. Овие валути вклучуваат:

 • Британски фунти
 • евра
 • американски долари 
 • канадски долари
 • Норвешка круна
Нови онлајн казина за гледање во 2022 година
2022-06-29

Нови онлајн казина за гледање во 2022 година

Со експлозивната популарност на онлајн казина, посетителите на глобалните казино бараат нови веб-страници за посета. Со нудење низа стимулации, новите онлајн казина привлекуваат играчи од целиот свет. Од бонуси за добредојде до иновативни можности за игри, онлајн казината прават максимални напори да импресионираат и да ги задоволат потребите на растечкиот пазар за дигитално коцкање. Затоа, ајде да се нурнеме за да погледнеме што нудат некои од најновите онлајн казина.