Casino Cruise New Casino Преглед

Age Limit
Casino Cruise
Casino Cruise is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score8.0
Добрите
+ Убави тековни промоции
+ Брзи повлекувања
+ Достапни се локални дилери

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2014
ЈазициЈазици (7)
Англиски
Арапски
Германски
Норвешки
Руски
Фински
Шведски
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (17)
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Венецуелски боливари
Дански круни
Евра
Канадски долари
Мексикански пезоси
Норвешки круни
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Руски рубли
Хрватски куни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (24)
Јордан
Јужна Африка
Бугарија
Венецуела
Германија
Египет
Етиопија
Камерун
Канада
Катар
Кенија
Мексико
Мороко
Нигерија
Норвешка
Обединето Кралство
Оман
Перу
Полска
Русија
Саудиска Арабија
Тунис
Хрватски
Швајцарија
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (2)
Malta Gaming Authority
UK Gambling Commission
Методи за депозитМетоди за депозит (30)
AstroPay
Boku
Credit CardsDebit Card
ECOBANQ
EasyEFT
EcoPayz
EnterCash
Entropay
Euteller
GiroPay
Interac
Jeton
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardPrepaid CardsSkrill
Sofort
Sofortuberwaisung
Ticket Premium
Trustly
Visa
Visa Electron
Zimpler
iDEAL
iDebit
instaDebit
СофтверСофтвер (12)
Evolution GamingMicrogamingNetEnt
Nyx Interactive
Oryx Gaming
Play'n GO
Pragmatic PlayQuickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Casino Cruise

Casino Cruise е уште еден одличен бренд во сопственост на Genesis Global Limited. Казино Круз и браќата и сестрите се сметаат за одлични онлајн казина за играчите кои играат за да го освојат големо! Casino Cruise се смета за едно од најпријателските казина за корисници и UX, и ако тоа е важно за вас, Casino Cruise е одлично место за коцкање онлајн!

Games

Casino Cruise е онлајн казино со поддршка на голем број најчести и најпопуларни типови на игри. Тие вклучуваат Блек Џек, Рулет, слотови, казино во живо и покер. Без разлика кој тип на игра изгледа најпривлечен, постои голем избор на игри. Секој од различните типови на игри поддржува и голем избор на игри под секоја од различните категории.

Withdrawals

Повлекувањето пари оди без проблеми со Casino Cruise. Најдобар начин да ги префрлите парите од вашата сметка е според нас преку Trustly или картичка, ако тоа не се опциите за повлекување што ги претпочитате, постои и опција да ги вратите парите во банка на вашата сметка! Како онлајн казино тие нудат добри решенија.

Languages

Конкурентната предност на казината во рамките на Genesis Global Limited не е широк опсег на различни јазични опции. Покрај англискиот, поддржани се и следните јазици. Арапски, фински, германски, норвешки, шведски и руски. Ако сте играч од една од овие земји, ќе имате можност да играте на вашиот мајчин јазик во ова онлајн казино.

Promotions & Offers

Casino Cruise нуди голем број различни видови на бонуси и промоции во зависност од тоа дали сте нов играч или не. Новите играчи во ова онлајн казино добиваат 100% до 200 американски долари и ако депонирате по втор пат, ќе добиете 50% до 200 американски долари. Кога депонирате трет или четврти пат, ќе добиете 25% до 300 американски долари. Исто така, не заборавајте дека добивате дополнителни 200 бесплатни вртења со вашиот прв депозит!

Live Casino

Почнавме да гледаме тренд, сите онлајн казина во рамките на Genesis Group Limited сите ги нудат своите казина со можност за играње на мобилен или со инстант играње, Казино Круз не се разликува. Затоа преземањето не е поддржано.

Software

Casino Cruise е повеќе софтверско онлајн казино што значи дека поддржуваат повеќе од два различни провајдери на софтвер. Тоа им дава на сите играчи поширок опсег на различни игри и штом ќе ви здосади еден провајдер на софтвер, само префрлете се на игри од друг провајдер и вашиот проблем ќе биде решен и нови игри и дизајни ќе ви бидат достапни!

Support

Ако сакате да стигнете до ова онлајн казино во врска со некоја од услугите, бонусите или што било друго, постојат два главни начини за контактирање со поддршката за корисници на Casino Cruise. Можете да го направите тоа преку телефон или е-пошта.

Deposits

Депонирањето пари во Casino Cruise е лесно и брзо, но има и поддршка од голем број различни методи за депонирање. Играчите со пристап до различни видови картички немаат потреба да се грижат, картичките секако се поддржани! Ако немате депозит или кредитна картичка, можете да префрлувате пари и преку редовни жични трансфери и преку други финансиски решенија од трета страна. Ова онлајн казино го олеснува тоа.