Boka Casino New Casino Преглед

Age Limit
Boka Casino
Boka Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.7
Добрите
+ Чист дизајн
+ 4000+ игри
+ Постојани нови игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2021
ЈазициЈазици (9)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Фински
Хинди
БонусиБонуси (8)
High Roller бонус
Reload бонусБонус за добредојде
Бонус за лојалност
ВИП бонус
Депозит бонус
Кешбек бонус
Неделен бонус
ВалутиВалути (13)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Унгарски форинти
Чешки круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
Телефонска поддршка
ДржавиДржави (5)
Исланд
Канада
Полска
Унгарија
Финска
ИгриИгри (22)
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (19)
AstroPay
Bank Wire Transfer
EcoPayz
Interac
MasterCardMuchBetter
Neosurf
Neteller
Nordea
OP-Pohjola
Paysafe Card
Rapid Transfer
S-pankki
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Trustly
Verkkomaksu
Visa
СофтверСофтвер (57)
Amatic Industries
BGAMING
BTG
Betgames
Betsoft
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
CT Gaming
Caleta
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugi
Fantasma Games
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Playson
Playtech
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SmartSoft Gaming
SoftSwiss
Spinomenal
Swintt
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
ZITRO Games
iSoftBet

За Boka Casino

Boka Casino е New Casino основана во 2021 и е наведена со novcasinorank-mk.com од 15.02.2022 . Овој New Casino веќе има вистинско име за себе во индустријата, а подолу ќе разгледаме за што се работи.

Boka Casino оценува 7.7 од 10 врз основа на целокупното корисничко искуство на казиното, бонусите, бројот на понудени игри, прифатените плаќања и други фактори.

Игри понудени на Boka Casino

novcasinorank-mk.com ги фаворизира Boka Casino за неговите бонуси од 500 евра New Casino . Овој New Casino нуди многу видови популарни и возбудливи игри како што се Покер со три карти, Крепс, Рулет, Сик Бо, Бинго и многу други.

Софтвери достапни на Boka Casino

Овие популарни игри на New Casino им се донесени на играчите од некои од најдобрите производители на iGaming во казино индустриите. Софтверите за коцкање што ги поддржуваат игрите на казиното вклучуваат имиња како што се Thunderkick, Evolution Gaming, Edict (Merkur Gaming), Playtech, Microgaming , за да наведеме неколку.

Прифатени методи на депонирање на Boka Casino

Играчите на Boka Casino можат да изберат од избор на начини за депонирање пари пред да играат.

Бидејќи казиното е популарно во земји како што се , меѓу другото, Boka Casino прифаќа главни методи на депозит како Paysafe Card, Skrill, Neteller, MuchBetter, EcoPayz , како и Visa и Mastercard.

Зошто да играте во Boka Casino ?

Иако Boka Casino е прилично нов во бизнисот, тие се тука да останат. Фановите на казино избираат Boka Casino поради нивните иновативни начини и модерна технологија.

Boka Casino е безбедносен New Casino кој е темелно истражен од CasinoRank. На novcasinorank-mk.com ги оценуваме и прегледуваме само лиценцираните New Casino .

Играчите можеби имаат некои прашања или можеби ќе сакаат да дознаат повеќе за одговорното играње. Ве молиме посетете ги следните веб-локации за помош или повеќе информации.