Топ 10 Betsoft New Casino

Меѓу највозбудливите казино игри, можеме да ги најдеме креациите на Betsoft. Компанијата е добро позната во индустријата и меѓу коцкарите ширум светот по својата понуда на 3D игри, компатибилни со сите уреди.

Бидејќи оваа веб-локација содржи информации за нови казино платформи и игри од врвна класа, од суштинско значење е да се посвети посебна карактеристика на оваа компанија и нејзините казино игри со високи перформанси. Betsoft има тим од високо квалификувани аниматори, 3D уметници, програмери и програмери. Иновации, квалитет и иновативна технологија: ова се клучевите на успехот што го направија Betsoft еден од главните играчи во оваа област.

Топ 10 Betsoft New Casino
Нови Betsoft Gaming казино сајтови

Нови Betsoft Gaming казино сајтови

Betsoft е горд што испорачува производи кои се во согласност со највисоките стандарди во однос на локалните и меѓународните регулативи за игри.

При приклучување на а ново онлајн казино, важно е да ги проверите белешките од подножјето за да дознаете за сертификатите за квалитет. Игрите на Betsoft имаат одобрение од независни тела за сертификација, како што е Органот за игри на среќа на Малта.

Игрите на Betsoft се достапни на преку 500 платформи за онлајн казина ширум светот. Квалитетот на производите на Betsoft е награден со многу награди во индустријата, вклучувајќи ги Micea Malta iGaming Excellence Awards, G2E Asia Awards и повеќекратните награди со 5 ѕвезди iGaming Media Starlet.

Нови Betsoft Gaming казино сајтови
Најновите изданија на Betsoft

Најновите изданија на Betsoft

Познати по своите интерактивни 3D игри, компанијата неодамна го објави објавувањето на два сосема нови видео слотови, преполни со предизвикувачки и забавни карактеристики:

  • Мистична кошница. Овој прекрасен видео слот ќе го одведе коцкарот во магичен свет на светлечки чуда. Се одликува со 20 линии за плаќање, бесплатни вртења и диви.
  • Награда Дим Сум. Ова е видео слот со тематски штанд за храна, кој има 5 ролни и 10 линии за плаќање. Три Crimson купони ќе ве наградат со бесплатни вртења.

Видео слотовите на Betsoft се компатибилни за десктоп верзијата и мобилните уреди, како што се паметните телефони и таблетите. Коцкарите можат да ги пробаат овие (и други слотови) во демо-режим, пред да одлучат да играат со вистински пари.

Најновите изданија на Betsoft
3D мајстори

3D мајстори

Без сомнение, игрите на Betsoft се прославија во индустријата поради светскиот квалитет на нивната графика, 3D анимации и интерактивни игри.

Нивниот богат каталог на производи вклучува:

  • Десктоп игри. Кино-игри, графички без ништо, опсегот на Betsoft е направен од 3D аркадни видео слотови, 3D интерактивни видео слотови и игри на маса, како што се Рулет, Бакара и Блек Џек.
  • Мобилни игри. Голем избор на мобилни игри, специјално изработени за да бидат целосно компатибилни со мобилни уреди.
  • Менаџер на казино. Целосна и безбедна платформа за управување со казино. Менаџерот на казино Betsoft е целосно модуларен и може целосно да се прилагоди на потребите на клиентите.
3D мајстори
Betsoft и безбедност

Betsoft и безбедност

Betsoft ја користи најновата технологија за да испорача алгоритми кои ги прават игрите фер и безбедни за играње. Личните податоци се чуваат безбедни во секое време, така што коцкарите можат целосно да уживаат во нивното искуство со игри.

Компанијата обезбедува целосна поддршка на своите клиенти. Тимот на специјалисти за поддршка на Betsoft ќе одговори на секое прашање и ќе помогне да се реши кој било проблем, за да се обезбеди најдобра услуга и за бизнисот и за крајниот клиент.

Платформата Betsoft Casino Manager се одликува со безбеден back-office систем, систем за известување за игри и функции за ревизија од трета страна. Оваа платформа може безбедно да се справи со трансакции во повеќе валути.

Betsoft и безбедност
Историја на Betsoft

Историја на Betsoft

Betsoft е основан во 2006 година. Првиот наслов на 3D видео слот беше објавен во 2010 година, додека првите мобилни верзии на игрите (регистрирани со трговското име „ToGo“) беа веќе достапни во 2011 година.

Друга важна знаменитост беше 2014 година, кога производите на Betsoft ја добија важната лиценца од класа 4 со органот за игри на среќа на Малта.

Во 2016 година, компанијата се пресели од флеш анимации во новиот HTML5. Овој програмски јазик му даде на видео слотот на Betsoft и класичен казино игри уште повеќе визуелно влијание и привлечност.
Неодамна успешно влегоа на италијанскиот и романскиот пазар и ги добија сите сертификати за работа во овие земји.

Играчите можат да дознаат повеќе за коцкање во нови онлајн казина во различни земји овде.

Историја на Betsoft