All Slots New Casino Преглед

Age Limit
All Slots
All Slots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.7
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2000
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Француски
Шведски
БонусиБонуси (7)
High Roller бонус
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавување
Депозит бонус
ВалутиВалути (15)
Јапонски јен
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (121)
Јамајка
Јапонија
Јордан
Јужна Кореа
Џибути
Азербејџан
Бангладеш
Бахами
Бахреин
Бенин
Бермуда
Боливија
Босна и Херцеговина
Боцвана
Бразил
Британска територија на Индискиот Океан
Брунеи
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Вануату
Виетнам
Габон
Гамбија
Гватемала
Гибралтар
Гренада
Грузија
Доминика
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Екваторијална Гвинеја
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Зимбабве
Индија
Индонезија
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кејп Верде
Кина
Кипар
Киргистан
Кирибати
Комори
Коста Рика
Кувајт
Кукови Острови
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Либија
Лихтенштајн
Луксембург
Мавританија
Мадагаскар
Малави
Малдиви
Мали
Малта
Маршалските Острови
Маурициус
Монако
Монголија
Монсерат
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нов Зеланд
Нова Каледонија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Островот Буве
Пакистан
Палау
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сенегал
Сиера Леоне
Соломонови Острови
Сомалија
Србија
Суринаме
Тајланд
Таџикистан
Тунис
Туркменистан
Узбекистан
Уругвај
Финска
Фиџи
Хаити
Хрватски
Централноафриканска Република
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (11)
ЛиценциЛиценци (1)
Malta Gaming Authority
Методи за депозитМетоди за депозит (11)
Credit CardsDebit Card
Interac
MasterCard
Money Transfer
NetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
СофтверСофтвер (3)

All Slots

Сите слотови онлајн казино, нашироко познато како најдоброто онлајн казино слотови на Интернет, е основано во 2000 година. Тоа е член на високо почитуваната група на казина Fortune Lounge. Тој е лиценциран од Органот за игри на среќа на Малта (MGA) и акредитиран со печатот за одобрување eCOGRA. eCOGRA - Регулатива и гаранција за е-трговија и онлајн игри - е независен непрофитен орган за стандарди во индустријата за онлајн игри, кој конкретно го надгледува фер игрите, заштитата на играчите и одговорното однесување на операторот. Само оние онлајн казина кои ги исполнуваат строгите стандарди на eCOGRA имаат право да го добијат печатот за одобрување eCOGRA.

Bonuses

1-ви депозит - 100% бонус за депозит до $500 Втор депозит - 100% бонус за депозит до $500 Трет депозит - 100% бонус за депозит до $500