24slots New Casino Преглед

Age Limit
24slots
24slots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score7.0
Добрите
+ 24/7 поддршка
+ Разновидност на игри
+ Бонус за добредојде

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2022
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Германски
Италијански
Унгарски
Фински
Шпански
БонусиБонуси (5)
Бонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за упатување
Бонус кодови
Депозит бонус
ВалутиВалути (5)
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (8)
Австрија
Германија
Данска
Норвешка
Полска
Унгарија
Швајцарија
Шведска
ИгриИгри (1)
Слотови
ЛиценциЛиценци (1)
Curacao
Методи за депозитМетоди за депозит (5)
Neteller
Revolut
Skrill
Sofort
Visa
СофтверСофтвер (3)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Betsoft

Вовед

24Slots е релативно ново крипто-пријателско онлајн казино, лансирано во 2022 година. Тоа е во сопственост и управувано од NewEra BV, компанија регистрирана и инкорпорирана според законите на Курасао. Казиното 24Slots има едноставен распоред, а главните делови се видливи на почетната страница. Има огромна колекција на игри, која се движи од видео слотови до игри на маса, џекпот и дилери во живо. Покрај тоа, тој нуди исклучително примамливи бонуси за да ви помогне да го проширите вашиот субсидирам. Казиното е достапно во инстант игра и е оптимизирано да работи на мобилни прелистувачи. Продолжете да ја читате оваа нова рецензија за казино за да добиете повеќе увид во сите карактеристики што ги нуди 24Slots.

Зошто да играте во казино 24Slots

Казиното 24Slots, нов учесник на пазарот, има богата колекција на врвни и најнови казино игри. Игрите се напојувани од врвни развивачи на софтвер во казино индустријата, како што се Microgaming, Play'n GO, NetEnt и Evolution. Во однос на безбедноста, казиното користи високо ниво на SSL технологија за шифрирање и најновите мерки на заштитен ѕид на своите сервери. Личните и финансиските информации се шифрираат пред да се пренесат преку Интернет.

Казиното 24Slots користи RNG за да се осигура дека сите негови игри се фер, случајни и не можат да се манипулираат. Има тим за услуги на клиентите составен од професионални и пријателски расположени агенти подготвени да обезбедат навремена помош. И на крај, сите игри се компатибилни со повеќе уреди. Играчите можат да уживаат во беспрекорна игра од нивните компјутери, таблети или мобилни уреди.

About

24Slots е ново онлајн казино лансирано во 2022 година. Тоа е во сопственост и управувано од NewEra BV, компанија за игри инкорпорирана во Курасао. Неговото лоби е преполно со стотици игри во казино и дилери во живо напојувани од преку 60 даватели на игри, вклучувајќи ги Evolution, NetEnt, Pragmatic Play и Microgaming. 24Slots е повеќејазично казино со повеќе начини на плаќање и валути.

Games

Лобито на казиното 24Slots има широка колекција на игри и дилери во живо. Сите игри се категоризирани во жанрови, како што се нови игри, врвни игри, книга со слотови, казино во живо, игри на маса, видео покер, мегавеј слотови и купување бонус. Игрите се развиени и поддржани од познати провајдери на софтвер во индустријата. 

слотови

Слотовите преовладуваат во библиотеката со игри на казиното и ќе најдете многу популарни наслови, од најосновните слотови со три ролни до сложените видео слотови со многу уникатни карактеристики. Секогаш има нешто ново да се обиде и многу разновидност за да се вратите за повеќе. Популарни избори за слот вклучуваат;

 • Книга на времето
 • Египетско сонце
 • Величествениот крал
 • Слатка бонанца 
 • Дедо Мраз Биг Баш

Игри на маса

Игрите на маса, познати и како друштвени игри и се во малтер со децении. 24Slots казиното содржи неверојатен избор на класични маси. Тие се хостирани од виртуелни дилери, а софтверот RNG ги одредува резултатите. Делот за игри на маса има повеќе варијации на блек џек, рулет и бакара. Најдобрите игри на маса вклучуваат:

 • Совршена стратегија Блек Џек
 • Неонски рулет
 • Лаки спин европски рулет
 • Блек Џек Лаки Севенс
 • 3D Бакара

Казино во живо

Играчите кои претпочитаат предизвикувачки дилери од реалниот живот можат да се упатат во делот во живо на казиното. Ќе комуницирате со човечки крупиери и други играчи деноноќно. Постојат неколку живи варијации на блек џек, рулет, покер, бакара и емисии за игри. Популарните игри со дилери во живо во казиното 24Slots вклучуваат:

 • Молња рулет
 • Бесконечен Блек Џек
 • Без комисија Baccarat
 • 2 Рака Казино Hold'Em
 • Фудбалско студио коцки

Видео покер

Покер е игра со карти која се карактеризира со предвидување на исходите и предизвикување на вашите конкуренти. Видео покерот им овозможува на играчите да го предизвикаат дилерот на облози за да добијат добивки. Видео покерот е популарна казино игра и веројатно основен влез за нови почетници во друштвените игри. Најдобрите видео покери во 24 слотови вклучуваат:

 • Весел покер
 • Десетици или подобро
 • Аса и Осми
 • Џокер покер
 • Бонус Deuces Wild

Bonuses

Казиното нуди атрактивен и дарежлив бонус за добредојде до 1000 евра за своите новорегистрирани играчи. Пакетот се шири низ првите 4 депозити. Потребен е минимум депозит од 20 € за да се квалификувате за овој бонус. Мора да ги вложите сите депозити во предвидениот рок за да го добиете целиот пакет. Во спротивно, нема да ги исполнувате условите за промоција. Тие се шират на следниов начин:

 • Прв депозит од 100% до 200 €
 • Втор депозит од 50% до 250 €
 • Трет депозит од 50% до 250 €
 • 4-ти депозит од 100% до 300 €

Сите барања за обложување се добро детални во Условите и правилата за бонуси. Други достапни бонуси во казиното 24Slots вклучуваат:

 • Бонус за повторно вчитување
 • Паѓа и победи

Payments

Списокот на поддржани начини на плаќање во 24Slots Casino е фантастичен. Бројот на достапни опции варира во зависност од локацијата на играчот. Значи, штом ќе отворите сметка, ќе имате можност да ги изберете омилените начини на плаќање. Минималниот износ на депозит е 15 €, а максималниот лимит за повлекување е 5000 €. Популарни начини на плаќање вклучуваат;

 • Скрил
 • Нетлер
 • MasterCard
 • Биткоин
 • Етереум

Валути

Казиното 24Slots прифаќа широк спектар на валути. Казиното им овозможува на играчите да користат или фиат валути или популарни криптовалути. Играчите можат да ја изберат нивната претпочитана опција за валута кога се регистрираат. Некои од популарните валути вклучуваат:

 • американски долари
 • евра
 • ГБП
 • БТК
 • ЕТХ

Languages

24Slots Casino е повеќејазична локација за игри на која се сместени играчи од различни земји. Овие јазици се широко зборувани во земјите каде што живеат играчите. Играчите можат лесно да се префрлаат помеѓу јазиците поддржани во горниот десен агол на почетната страница. Некои од поддржаните јазици вклучуваат

 • шпански
 • Англиски
 • германски
 • италијански
 • фински

Software

За да се осигура дека играчите имаат различни опции за игри, 24Slots Casino соработуваше со многу врвни развивачи на софтвер за да создаде импресивно лоби. Во него се сместени игри и од нови и од добро етаблирани програмери. Овие игри се достапни на верзијата за инстант играње; затоа тие работат беспрекорно на повеќето веб-прелистувачи. 

Неколку од програмерите се одлучија да се фокусираат на дилерите во живо. Игрите се хостирани од човечки крупиери во реално време и се пренесуваат на вашиот екран во HD. Ги подредувате сите категории користејќи ја опцијата „Даватели“ за лесна навигација. Најдобрите провајдери вклучуваат: 

 • Еволуција 
 • Езуги
 • Прагматична игра
 • Microgaming
 • Play'n Go

Support

Играчите можат да бараат помош секогаш кога ја користат веб-страницата 24Slots од нејзиниот посветен тим за поддршка на клиентите. Тимот е достапен деноноќно и може да се стигне преку е-пошта (support@24Slots .com) или опцијата Разговор во живо. Дополнително, делот ЧПП целосно ги покрива вообичаените проблеми објавени од други играчи.

Зошто вреди да се игра во казиното 24Slots

24Slots Casino е ново онлајн казино лансирано во 2022 година од NewEra BV, легално работи под лиценца за игри издадена од Владата на Курасао. 24Slots има огромна колекција на казино игри и дилери во живо од водечки провајдери. Играчите можат да ги искористат предностите на профитабилниот пакет за добредојде, дарежливите бонуси и ВИП програмата. 

24Slots има елегантна веб-локација која е оптимизирана за играње на повеќе уреди и поддржува многу широко зборувани јазици. Исто така, има услуги за поддршка на клиентите 24/7 кои се достапни на различни канали. И на крај, различни алатки им помагаат на играчите да практикуваат одговорно коцкање, како што се опциите за самоисклучување и комплементарна терапија.