1xBet New Casino Преглед

Age Limit
1xBet
1xBet is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.2
Добрите
+ Високо ролери казино
+ Се играше во многу земји
+ Најдобар избор на облози
+ Голем избор на игри

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2011
ЈазициЈазици (29)
Јапонски
Англиски
Белоруски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Индонезија
Ирски
Италијански
Кинески
Корејски
Литвански
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словачки
Српски
Тајландски
Турски
Унгарски
Холандски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (10)
High Roller бонус
Reload бонус
Бесплатни облози
Бесплатни спинови
Бонус за бесплатни пари
Бонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодови
Депозит бонус
ВалутиВалути (78)
Јапонски јен
Јордански динари
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Азербејџански манати
Албански Лек
Алжирски динари
Американски долари
Анголски кванзи
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Боливиски боливианос
Босна и Херцеговина конвертибилни марки
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Бугарски лева
Бурундиски франци
Венецуелски боливари
Виетнамски донг
Гански цеди
Грузиски лари
Дански круни
Евра
Египетски фунти
Ерменски драми
Етиопски бирс
Замбиски квачи
Израелски нови шекели
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Ирански риали
Исландски крон
Казахстански тенгес
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Конгоански франци
Кувајски динари
Македонски денари
Малезиски рингити
Марокански дирхами
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Полски злоти
Романски леу
Сингапурски долари
Српски динари
Судански фунти
Судиски ријали
Танзански шилинзи
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Угандански шилинзи
Узбекистан сом
Украински гривни
Унгарски форинти
Уругвајски пезоси
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
Е-пошта за поддршка
Разговор во живо
ДржавиДржави (181)
Јамајка
Јапонија
Јемен
Јордан
Јужен Судан
Јужна Африка
Јужна Кореа
Џибути
Авганистан
Австралија
Австрија
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангвила
Ангола
Андора
Аргентина
Аруба
Бангладеш
Барбадос
Бахами
Бахреин
Белизе
Белорусија
Бенин
Бермуда
Божиќниот остров
Боливија
Босна и Херцеговина
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Британска територија на Индискиот Океан
Британски Девствени Острови
Брунеи
Бугарија
Буркина Фасо
Бурунди
Бутан
Вануату
Венецуела
Виетнам
Габон
Гамбија
Гана
Гватемала
Гвајана
Гвинеја
Гвинеја-Бисао
Гренада
Гренланд
Грузија
Доминика
Доминиканска Република
Египет
Еквадор
Ел Салвадор
Еритреја
Ерменија
Естонија
Етиопија
Замбија
Зимбабве
Израел
Индија
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Казакстан
Камбоџа
Камерун
Канада
Катар
Кајмански Острови
Кенија
Кејп Верде
Кина
Киргистан
Кирибати
Кокосови Острови
Колумбија
Комори
Конго
Коста Рика
Кувајт
Кукови Острови
Лаос
Лесото
Либан
Либерија
Либија
Литванија
Лихтенштајн
Луксембург
Мавританија
Мадагаскар
Макао
Македонија
Малави
Малдиви
Малезија
Мали
Маршалските Острови
Маурициус
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монако
Монголија
Мороко
Мјанмар
Намибија
Науру
Непал
Нигер
Нигерија
Никарагва
Ниуе
Нов Зеланд
Нова Каледонија
Норвешка
Обединети Арапски Емирати
Оман
Островите Питкерн
Островот Буве
Островот Норфолк
Пакистан
Палау
Палестински територии
Панама
Папуа Нова Гвинеја
Парагвај
Перу
Руанда
Русија
Самоа
Сан Марино
Саудиска Арабија
Свазиленд
Сејшели
Сиера Леоне
Сингапур
Сирија
Словачка
Соломонови Острови
Сомалија
Србија
Судан
Суринаме
Танзанија
Тајван
Тајланд
Таџикистан
Того
Токелау
Тонга
Тринидад и Тобаго
Тунис
Туркменистан
Турција
Уганда
Узбекистан
Украина
Унгарија
Уругвај
Филипини
Финска
Франција
Хаити
Холандски Антили
Хонг Конг
Хондурас
Хрватски
Централноафриканска Република
Црна Гора
Чад
Чиле
Швајцарија
Шри Ланка
ИгриИгри (77)
CS:GO
Dota 2
Dragon Tiger
Dream Catcher
FIFA
French Roulette Gold
Greyhounds
Injustice 2
League of Legends
Live Fashion Punto Banco
Live Grand Roulette
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Mortal Kombat
Pai Gow
Punto Banco
Social Casinos
Street Fighter
Tekken
UFC
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Видео Покер
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Гребки
Евровизија
Еспорт
Казино ХолдемКарибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Мајонг
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Скијање
Слотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Тексас Холдем
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (2)
Curacao
Panama Gaming Control Board
Методи за депозитМетоди за депозит (92)
ATM Online
Abaqoos
Alfa Bank
Alfa Click
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Bank Wire Transfer
Bank transfer
BankLink
Bitcoin
Boku
Boleto
Carte Bleue
China Union Pay
Credit Cards
Crypto
Debit Card
DineroMail
Dogecoin
EPS
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Euteller
Fast Bank Transfer
FastPay
GiroPay
HSBC
Instant Banking
LifeCell
Litecoin
Lobanet
MaestroMasterCard
Megafon
Megafone
Mobile payments Beeline
Moneta
MoneySafe
Multibanco
MyCitadel
Neosurf
Neteller
Nexi
Nordea
Otopay
PAGOFACIL
PayKasa
PayKwik
PaySec
Paybox
Payeer
Paysafe Card
Paysec THB
Perfect Money
Postepay
Prepaid Cards
Privat24
Przelewy24
QIWI
Quick Pay
Rapida
Redpagos (by Neteller)
Samsung Pay
Santander
Sberbank Online
Sepa
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Tele2
Teleingreso
Ticket Premium
Todito Cash
TrustPay
Trustly
UTEL
UnionPay
Vimo Wallet
Visa
Wallet One
WeChat Pay
WebMoney
Webpay (by Neteller)
Yandex Money
eKonto
ePay
ePay.bg
iDEAL
moneta.ru
oxxo
СофтверСофтвер (27)
Amatic Industries
Aristocrat
Betgames
Betsoft
Booongo Gaming
Endorphina
Euro Games Technology
Evolution GamingEzugi
Future Gaming Solutions
GameArt
Igrosoft
Inbet Games
Inspired
LuckyStreak
MicrogamingNetEntNovomatic
Play'n GO
PlaytechPragmatic Play
Red Rake Gaming
TVBET
Tom Horn Enterprise
Topgame
XPro Gaming
ZEUS PLAY

1xBet

1xBet има меѓународна лиценца издадена во Курасао, една од најсигурните и најприфатените сертификати за коцкање и лиценци за игри. Стотици илјади ја посетуваат страницата секој ден од преку 50 различни земји, дозволувајќи им на играчите на казино да уживаат во широк спектар на нови слотови , игри на маса, игри со дилери во живо, ексклузивни игри и лотарии. Лиценцата Курасао на 1xBet му овозможува на казиното да работи легално во многу јурисдикции, обезбедувајќи целосно безбедна и безбедна платформа.

Games

Казиното 1xBet има два главни секции, тоа се делот за дилер во живо и слотови. Казино игрите се обезбедени од повеќе од 30 развивачи на софтвер кои опслужуваат над 1.000 игри. Казиното има брендирани слотови, игри на маса и видео покер заедно со извонредно казино во живо, е-спорт, ТВ игри, а исто така и игри за возрасни. Игрите со дилери во живо се од најпознатите провајдери на софтвер, вклучувајќи ги Evolution Gaming, Extreme Live Gaming, Ezugi и NetEnt Live Casino. Се нудат илјадници слот машини со многу игри на маса како видео покер, рулет, блек џек и бакара. Казиното 1xBet во живо обезбедува целосно извонредна атмосфера во Вегас, ставајќи ве директно во срцето на акцијата. 1xBet е дом на речиси 35 меѓународни игри на лотарија, има уникатни, оригинални 1xGames и други омилени на фановите. Додека ги играте, добивате бонус поени кои даваат уште поголема вредност.

Withdrawals

Може да се повлечете со помош на главните кредитни картички, е-паричници, при-пејд ваучери, интернет банкарство и криптовалути како Биткоин. 1xBet ја обезбедува секоја можна опција за депозит и повлекување од стандардно банкарство до крипто. Системот за депонирање е исклучително јасен, со многу остварливи алтернативи за финансирање на вашата онлајн сметка на 1xBet. Вашите онлајн податоци се заштитени со најновата технологија за шифрирање, а вашите финансиски трансакции се чуваат безбедно.

Bonuses

Бонусите и промоциите на 1xBet уште повеќе го зголемуваат вашето искуство со игри! Добивате натпросечен бонус за добредојде откако ќе се регистрирате на 1xBet. Вашето патување започнува од моментот кога ќе се регистрирате, сè до да станете ВИП член со ексклузивни бонус понуди и награди. Дарежливиот бонус за добредојде ви дава до 1.500 евра и 150 бесплатни вртења. Понудата се шири низ вашите први четири депозити. Вашиот десетти депозит добива бонус од 50%, плус уште 100 бесплатни вртења. Може да имате корист од ВИП-договор за враќање на готовина со шемата за лојалност во казиното. Придобивките вклучуваат бонуси за враќање на готовина, ВИП менаџер, приспособени бонуси и повеќе.

Languages

Онлајн казиното 1xBet е достапно на повеќе од 60 јазици, така што можете да играте каде и да сте. Казиното нуди брз пристап до информациите што можеби ќе ви бидат потребни без потреба од преведувач. Може да се замисли повеќе валути и опции за депозит, така што нема да мора да се грижите за таксите за девизниот курс. Локализираната корисничка поддршка е достапна на 30 јазици за да можете да ги решите сите проблеми што може да се појават за време на вашето искуство со 1xBet.

Software

1xBet ги користи најдобрите провајдери на софтвер за да понуди премиум искуство со игри за сите видови играчи на казино. Казиното се напојува од различни провајдери на софтвер како NetEnt, Microgaming, Playtech, Play'n GO, IGT и Playson. Казиното располага со мобилни игри и фантастична колекција на онлајн слотови кои опфаќаат широк спектар на жанрови. Казиното во живо ги има најновите игри со дилер во живо од лидери во индустријата како Evolution Gaming, Extreme Live Gaming, Ezugi, Lucky Streak, Asia Gaming, XPG, Vivo Gaming, Grand Virginia и NetEnt Live Casino. Не станува ништо подобро од тоа!

Support

Може да очекувате добро заокружена услуга за клиенти на повик 24/7. Постојат неколку начини да стапите во контакт, вклучувајќи телефон, инстант разговор во живо, е-пошта, Twitter, WhatsApp, Imo и Signal. На страницата Контакт има корисна онлајн форма каде што можете директно да контактирате со тимот и да добиете одговор за помалку од 24 часа. Зошто да не се регистрирате на 1xBet користејќи регистрација со еден клик и да уживате во една од водечките светски обложувалници и онлајн казина со меѓународен талент?

Deposits

Понудени се повеќе од 200 видови платежни системи за финансирање на вашата сметка на 1xBet. Можете да користите такви популарни како VISA/MasterCard, WebMoney, Skrill, PayPal, QIWI и многу други. Во исто време, депонирањето е можно со користење на која било валута погодна за клиентите, вклучително и криптовалути. Минималниот депозит е 1 €, а има минимален лимит за повлекување од 1,50 €. Е-паричниците ги имаат истите ограничувања и брзини на обработка, а повлекувањата се потребни само 15 минути за да се појават на вашата сметка. 1xBet користи уникатни алгоритми за плаќање за играчите да можат да повлекуваат за само 5 секунди или побрзо со нивното петто повлекување! 1xBet има брзи времиња на обработка, кои веројатно се најдобри во индустријата.