Најдобрите онлајн казино слотови за 2021 година

Слотови

2021-10-10

Ethan Tremblay

Онлајн слотови мора да бидат најпопуларните игри за играчите кога ги посетуваат онлајн казина. Додека игрите со трпеза и дилерите во живо сè уште се извор на задоволство, се чини дека уживањето што го носат слотови не може да се повтори со која било друга онлајн казино игра.

Најдобрите онлајн казино слотови за 2021 година

Составивме листа на она што ние веруваме дека е најдобрите онлајн слотови за 2021 година. Меѓу нив има и титули кои сигурно ќе ги препознаете, но и многу надежен дебитант на сцената.

Големи идеи во онлајн слотови

Онлајн слотови мора да бидат најпопуларните игри за играчите кога ги посетуваат онлајн казина.

Додека игрите со трпеза и дилерите во живо сè уште се извор на задоволство, се чини дека уживањето што го носат слотови не може да се повтори со која било друга онлајн казино игра. Со слотови, не е секогаш лесно да се остане во чекор со она што е таму. Има толку многу омилени класици, но покрај нив, програмери како што се Quickspin и NetEnt постојано изнесуваат нови титули.

Авантуристички теми со онлајн слотови

Индијана Џонс се чувствува? Што е со Книгата на Ра или Книгата на мртвите?

Преземајќи го делот на Рич Вајлд, ќе бидете превезени во авантура во лов на антички богатства и артефакти. Соберете ги артефактите и можете да освоите 5000 x вашиот првичен влог.

Овој одличен слот „Книга на мртвите“ е сместен во древна египетска гробница и доаѓа со 5 ролни и 10 линии за плаќање. Објавен во 2014 година, ова секако не е нов слот, но штом ќе го испробате наскоро ќе видите зошто мислиме дека е еден од најдобрите.

Африканската тема со Мега Мула? Покрај изгледот на играта, има и многу можности за освојување бесплатни вртења, како и играње бонус кругови. Откако веќе го спомнавме џекпотот, вреди да се напомене дека има 4 за играње. Главниот џекпот никогаш не е помал од 1 милион фунти.

Со лансирањето на Dead or Alive во 2009 година, Dead or Alive 2 беше долгоочекуваното продолжение. Со ликовите Apache the Kid, Jesse James и Billy the Kid, меѓу другите, овој онлајн слот ќе биде еден од најпопуларните во годините што доаѓаат.

Заклучок

Со толку многу иновации и раст што доаѓаат во секторот на онлајн казино во 2021 година, можете да очекувате овие, како и многу повеќе неверојатни нови слот игри да се надополнат.

Најнови вести

Релакс играњето ги носи играчите во Њујорк во игра со слот Fly Cats
2023-05-25

Релакс играњето ги носи играчите во Њујорк во игра со слот Fly Cats

Вести

Промоција на казино

1xBet:До 1500 € + 150 вртења
Играј сега
Betwinner
Betwinner:390 € Со бонус код CASINORANK
22BET
22BET:До 600 долари