Spinmatic објави две нови игри со гребење со карти

Новости

2023-03-01

Benard Maumo

Февруари е месец на љубовта, а Spinmatic Entertainment добро го знае овој факт. Така, во чест на љубовта, компанијата за онлајн слотови лансираше два нови гребнатинки, Love Balloon и Love Birds.

Spinmatic објави две нови игри со гребење со карти

Спинматик вели дека љубовта е неочекувана и непредвидена во соопштението на компанијата. Агрегаторот на содржината на онлајн казиното ја споредува оваа страна на љубовта со гребење картички, што е главната област на специјалност на компанијата. 

Добавувачот на содржината на iGaming додава дека играта ќе донесе топлина во срцата на коцкарите додека ги истражуваат најромантичните приказни за Денот на вљубените. Интересно, компанијата покани врвни онлајн казино сајтови за да добиете 40% попуст на насловите за Денот на вљубените. 

Заљубување?

Романсата е дефинитивно во воздухот со играта со гребење на Love Birds. Оваа игра им овозможува на коцкарите од врвните оператори да го споделат задоволството на романтичната двојка и да ја препознаат љубезноста и наклонетоста во нивните животи додека ја одбележуваат оваа значајна пригода.

Искуството на Love Birds сигурно ќе биде омилено меѓу играчите поради неговата висока варијанса и теоретско враќање на играчот од 92,00%. Оваа игра со гребење со карти доаѓа и со награди до 10.000 евра! Гејмерите треба само да изгребат три бели јајца од љубовните картички за да ја откријат нивната среќа.

Најдете љубов во воздухот со љубовен балон

Love Balloon е уште едно возбудливо љубовно издание од Spinmatic. Тоа им овозможува на коцкарите да доживеат романтично патување во балон со топол воздух. Гејмерите можат да летаат што е можно повисоко и да освојат до 10.000 евра. Зарем тоа не би бил одличен подарок за Денот на вљубените?

Како Love Birds, Love Ballon е многу испарлива гребење со 90,00% теоретски RTP. На гејмерите им треба само среќата да блесне и да добијат три срца, најдарежливи симболи, за да ја имаат најдобрата ноќ!

Најнови вести

Betfred во иднина ќе лансира IGT Play Sports-Powered Sportsbook
2023-03-21

Betfred во иднина ќе лансира IGT Play Sports-Powered Sportsbook

Новости