За CasinoRank

Нашата приказна

Прашањето „Што ако постоеше веб-локација на интернет исполнета со независни и непристрасни прегледи на онлајн казино?“ ги собра основачите на CasinoRank во 2017 година. Оттогаш компанијата доживеа брз раст, а денес CasinoRank еволуираше во една од водечките и почитувани веб-страници за рангирање во индустријата.

Ние сме тим од експерти за казино со повеќе од 25 години комбинирано искуство и нашата цел е да ви ги обезбедиме сите информации и детали што ви се потребни за да започнете со вашите игри.

Нашата мисија

Сите наидовме и сакавме да играме во различни казина, но нешто едноставно не се чувствува како што треба. Има купишта нови онлајн казина таму, па на кои од нив е добро да се придружите?

Се разбира, многу зависи од вашиот уникатен стил и желби на коцкање. Покрај тоа, играњето во добро и безбедно ново казино онлајн е исто така исклучително важно; и тоа е местото каде што доаѓаме. Бројот на нови даватели на казино расте секој ден, а исто така и разновидноста на игри и промоции. Така, можеби се прашувате како да го изберете вистинскиот…

Нашиот тим од експерти стапува во работа со цел да го направи вашето искуство со коцкање поплодно и полесно, да ве води и да обезбеди најдобро искуство.

Нашето јадро

Наша цел е да бидеме најголемиот, најсеопфатен ресурс за сите играчи ширум светот во однос на информации и помош. Нашиот код на работа е едноставен:

  • Искреност: Сите факти во делови од прегледите се оценуваат и анализираат, со вистинските моментални информации собрани од нашите експерти. Ние сме посветени и гарантираме чесност во нашата работа - на казино индустријата и треба повеќе од тоа.
  • Знаење: Сите написи за вести, водичи и прегледи се проверуваат со факти од нашиот тим експерти, кои се многу запознаени со областа. Учењето е наша страст и со нетрпение очекуваме да споделиме сè што научивме со вас.
  • Грижа: За некои луѓе коцкањето може да биде опасно, дури и ако на почетокот изгледа забавно. Бидејќи сме целосно свесни за тоа, ние ја сфаќаме зависноста од коцкање и одговорното играње крајно сериозно. Доколку вам или на некој ваш близок ви треба помош, ние обезбедуваме сигурни информации на нашата веб-страница.

Нашата визија

Ефикасноста е наш врвен приоритет. Кога сите информации ќе се соберат на едно место, можете да седнете и да поминете пријатно во казино кое е безбедно и најмногу ви одговара.

Нашата цел е да го направиме изборот на казино едноставно и лесно. И, имаме за цел да бидеме центар за сè казино, така што кога ќе влезете во светот на коцкањето, ќе ги имате сите основни алатки на вашите прсти.

Контактирајте не

Секогаш ќе бидеме тука и ќе ни биде драго да ве слушнеме - контактирајте со нас!

Ти можеш испратете ни порака овде и ние ќе се вратиме кај вас наскоро.

Our Team

Dave Davis
Dave Davis

Омилен цитат за коцкањето: „Треба да знаете кога да ги држите, да знаете кога да ги свиткате“. Омилена казино игра: Блек Џек.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)