Вести

October 4, 2023

Топ 3 нови пакети за добредојде во казино за депозити за вештини во октомври 2023 година

Chloe O'Sullivan
WriterChloe O'SullivanWriter
ResearcherSamuel AdeoyeResearcher

Skrill е еден од најкористените начини на плаќање во сцената на iGaming. Овој банкарски метод обезбедува сигурни, сигурни и инстант депозити и повлекувања во казино. Но, колку што е добра оваа опција за плаќање, некои казина ги ограничуваат депозитите на Skrill да не ги бараат нивните понуди за добредојде. Значи, CasinoRank ја заврши работата за истражување и преглед на најдобрите бонуси за добредојде за играчите на Skrill овој месец. 

Топ 3 нови пакети за добредојде во казино за депозити за вештини во октомври 2023 година

3.000 евра бонус за натпревар на островот Џекпот

Островот Џекпот е локација за казино од 2022 година, лиценцирана од Органот за игри на среќа на Малта. Може да го барате бонусот за добредојде од 3.000 евра на оваа страница за коцкање откако ќе ги направите вашите први, втори и трети депозити. Подолу е како се доделува бонусот за натпревар:

  • Прв депозит: 100% до 1.000 евра со користење на код JACKPOT100.
  • Втор депозит: 50% до 1.000 евра со КОД JACKPOT50.
  • Трет депозит: 150% до 1.000 евра со шифра JACKPOT150.

За да ја побарате оваа награда, мора да депонирате најмалку 20 евра и да го исполните условот за обложување 35 пати во рок од 30 дена. На пример, ако добиете бонус од 100 евра, мора да играте со 3.500 евра пред да ги уплатите бонусот и добивките. 

6.000 € Бонус за натпревар на 1 RED

1 ЦРВЕНО е казино од 2022 година управувано од Bets Entertainment NV. На ова ново онлајн казино, депонирајте најмалку 30 € користејќи го кодот за бонус ONERED за да побарате бонус за натпревар, достигнувајќи 6.000 €. Ќе добивате и 25 бесплатни вртења дневно за четири дена, почнувајќи од денот кога ќе го добиете бонусот за добредојде. 

Подолу се дадени условите и условите:

  • Играчите мора да исполнат услов за обложување 40 пати.
  • Максималниот износ на добивка од бонусот за бесплатни вртења е 150 евра.
  • Максималниот облог за обложување е 2 евра. 

500 € бонус за натпревар + 100 бесплатни вртења на Џектоп

Ако не сте љубител на бонус кодови, побарајте бонус за депозит од 500 евра на Джактоп. Во овој пакет, ова казино ќе ве награди со 100% бонус за совпаѓање плус 100 бесплатни вртења за депонирање најмалку 30 евра. Играчите ќе добијат 25 бесплатни вртења четири последователни дена веднаш по депонирањето средства. 

Еве ги T&C за ова бонус за добредојде:

  • Играчите мора да ги активираат бесплатните вртења во рок од седум дена. 
  • Гејмерите мора да го обложуваат износот на депозитот 1x за да ги добијат бесплатните вртења.
  • На Скрил бонус за депозит и бесплатни вртења имаат услов за обложување 50x.
  • Играчите од Шведска и Финска не можат да бараат оваа промоција.

Најнови вести

Wizard Games објави нов плашлив наслов Treasures of the Count
2023-10-26

Wizard Games објави нов плашлив наслов Treasures of the Count

Вести