Вести

September 6, 2023

Топ 3 добредојдени понуди за прв депозит во нови казина за корисници на виза картички

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer

Новите онлајн казино сајтови се познати по нивните иновативни пристапи насочени кон современите играчи. И една од областите каде што овие казина често се истакнуваат се бонусите и промоцијата. Овие казина често нудат големи бонуси со пријателски услови.

Топ 3 добредојдени понуди за прв депозит во нови казина за корисници на виза картички

Но, бидејќи има безброј нови казина, CasinoRank разбира дека наоѓањето идеален депозит за Visa може да биде предизвик. Значи, ако сте сопственик на кредитна/дебитна картичка и барате совршени понуди за прв депозит, изберете казино од овие добро истражени опции.

100% до 100 € бонус + 100 FS во Bizzo Casino

Лансиран во 2021 година, Бицо казино е во сопственост на TechSolutions Group NV, правна компанија во Курасао. Новото онлајн казино е легално во Курасао и Канада, прифаќајќи играчи од стотици земји. Настрана, новите играчи можат да го завршат поставувањето на нивните Виза картички и депонирајте средства за да го побарате возбудливиот бонус од 100% натпревар, достигнувајќи 100 евра. Овој бонус за добредојде вклучува 100 бесплатни вртења на Mechanical Clover или Dig Dig Digger од BGaming.

Подолу се условите за понуда за прв депозит во Bizzo Casino:

  • Условот за обложување е 40x.
  • Максималниот износ на обложување со бонусот е 5 €.
  • Играчите добиваат половина од бонус за бесплатни вртења по депозитот и салдото по 24 часа.

100% до 250 € бонус + 50 FS во Казино Captainsbet

Казино Captainsbet е локација за коцкање од 2020 година управувана од Propus Holding BV. Оваа страница за коцкање е лиценцирана во Курасао да прифаќа гејмери ​​од бројни земји. По завршувањето на процесот на пријавување и депонирањето со помош на Visa картичка, казиното ќе ве награди со бонус за натпревар кој достигнува 250 евра. Дополнително, ќе добиете 50 бесплатни вртења на претпочитаната слот машина.

Еве ги бонусите T&C што ги најдовме во казиното:

  • 10 € е минималниот квалификуван депозит.
  • Максималниот облог за обложување со помош на наградите е 5 евра.
  • Гејмерите мора да го исполнат условот за обложување 40 пати на бонус за добредојде + депозит.
  • Новите потписници ја добиваат наградата веднаш по уплатата.

100% бонус до 500 евра во казиното Винота

Казино Винота е сајт за игри од 2021 година во сопственост на Maltix Limited. На ново онлајн казино е лиценцирана од Органот за игри на среќа на Малта, почитувана регулаторна власт во Европа. Во Винота, вашиот прв депозит за Visa ќе привлече 100% бонус за совпаѓање, достигнувајќи 500 евра. Минималниот квалификуван депозит е 20 евра. Можете исто така да барате 75% и 50% бонуси за вториот и третиот натпревар, соодветно.

Подолу се дадени други услови за бонус:

  • Депозитите на Skrill и Neteller не се квалификуваат.
  • Максималниот облог при користење на понудата за добредојде е 5 €.
  • Играчите мора да ги исполнат барањата за обложување 35 пати во рок од 10 дена.
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
undefined is not available in your country. Please try:

Најнови вести

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри
2024-05-16

CogniPlay открива нова ера во онлајн наградните игри и платформите за социјални игри

Вести