Соберете до 75% екстра бонус готовина на островот Џекпот во среда

Вести

2023-08-29

Benard Maumo

Новите онлајн казино сајтови се познати по нивните возбудливи бонуси и промоции бидејќи се обидуваат да остават свој белег во индустријата за iGaming. Оваа недела, потрагата по овие награди го носи CasinoRank на островот Џекпот, казино-страница од 2022 година управувана од Playanak Limited.

Соберете до 75% екстра бонус готовина на островот Џекпот во среда

Казиното им овозможува на сите членови да заработат дополнителен бонус во готовина за да можат да седат и да се забавуваат повеќе со промоцијата во среда до 75 евра. Прво прочитајте го овој краток преглед пред да го побарате бонусот!

Кој е бонус од среда до 75 евра на островот Џекпот?

Бонус во среда до 75 евра е бонус за депозит каде играчите мора да депонираат средства на нивните сметки и играјте игри во казино да ја побараат наградата. Казиното ги советува играчите да уживаат во омилените игри помеѓу 00:01 и 23:59 UTC секоја среда за да добијат до четири дополнителни бонуси. Накратко, треба да играте само која било игра користејќи вистински пари во Островот Џекпот да се квалификува за наградите.

Како што се очекуваше, износот што ќе го користите за играње ќе ја одреди големината на вашиот бонус во оваа промоција. Подолу е како функционира неделниот бонус:

  • Обложувајте 200 евра и добијте го првиот бонус од 5 евра.
  • Обложувајте 400 евра и добијте го првиот бонус од 10 евра.
  • Обложувајте 800 евра и добијте го првиот бонус од 20 евра.
  • Обложувајте 1.600 евра и добијте го првиот бонус од 40 евра.

Забележете дека бонусот се кредитира веднаш по исполнувањето на минималниот лимит за обложување. Исто така, островот Џекпот ќе ја кредитира наградата по последователен редослед.

Обложување и повлекување на бонусот

По тврдењето на неделен бонус, играчите можат да поднесат барање за повлекување само откако ќе го испочитуваат условот за обложување. Играчите мора да го обложуваат бонусот најмалку 35 пати за да се квалификуваат за повлекување. Запомнете дека максималниот облог што придонесува за исполнување на оваа стапка е 2 евра, при што онлајн слотови придонесуваат 100%.

Покрај тоа, само играчи кои имаат завршено барем еден депозит на ново онлајн казино може да побара бонус. Покрај тоа, наградата станува активна само по исполнувањето на условот за обложување за претходниот бонус. Овој бонус за казино има некои од најмалите и најпријателски услови и услови во индустријата за игри на игри.

Најнови вести

Прагматичното играње открива голем пад на бас врз основа на нејзината популарна серија на слотови
2023-09-28

Прагматичното играње открива голем пад на бас врз основа на нејзината популарна серија на слотови

Вести