Отворете го мистериозниот ковчег во казиното Casiko и освојте дневни богатства

Вести

2023-06-06

Benard Maumo

Познато е дека новите онлајн казина ги изненадуваат гејмерите со дневни бонуси и промоции. Тоа е она во што ќе уживате во Casiqo, новото онлајн казино кое постои од 2021 година. Тоа е легална локација за коцкање со лиценца од Органот за игри на среќа на Малта. Значи, што има во бонусот за мистерија на Casiqo во градите? Прочитајте го овој бонус преглед за да дознаете!

Отворете го мистериозниот ковчег во казиното Casiko и освојте дневни богатства

Како да се квалификувате за дневен бонус за мистериозни гради на Casiqo

До тука, сè уште е мистерија што има во дневниот бонус пакет на казиното. Тоа е бонус за депозит каде гејмерите мора да направат барем еден депозит дневно за да се квалификуваат за промоцијата. По уплатата, ќе се вратите следниот ден и ќе ја отворите иконата Casiqo Mystery Chest во вашата сметка на играчот. Кутијата ќе го открие бројот на слободен спин бонуси ви стои на располагање.

На регулирани нови онлајн казино сајт ќе ве награди по случаен избор со 10, 20 или 30 мистериозни бесплатни вртења во ковчегот со богатство. Иако можете веднаш да го барате бонусот за бесплатни вртења, казиното бара од вас да ги активирате бесплатните кругови во рок од еден ден по нивното примање. Значи, штиклирајте го бонусот за да ја добиете вашата дневна награда. 

Минимален депозит и други бонус услови

Условите и правилата можат да направат бонуси и промоции за казино уште позабавно со тоа што ги прави непредвидливи. На Казико казино, играчите можат да го бараат својот дневен бонус откако ќе завршат минимален депозит од најмалку $/€20. Играчите во Канада, Нов Зеланд и Австралија мора да депонираат најмалку 30 долари во нивните соодветни валути за да се квалификуваат за дневните бесплатни вртења. 

Откако ќе го активирате бонусот и ќе го користите на вашиот омилени онлајн слотови, мора да ги обложите добивките најмалку 45 пати пред да повлечете нешто. На пример, ако освоите 100 долари од бесплатните вртења, мора да играте за 4.500 долари пред да ги уплатите добивките. 

Зборувајќи за повлекувања, „Casiqo Mystery Box“ има максимална граница за повлекување. Условите за бонусот наведуваат дека играчите можат да искешираат само максимум $/€50 AUD/NZD/CAD 75. Можете да подигнете еквивалентен износ и во други валути. 

Подолу се дадени дополнителните услови кои играчите треба да ги исполнуваат:

  • Бонусот за бесплатни вртења има времетраење од 3 дена.
  • Максималното ограничување на облозите за добивките од бесплатно вртење е $/€5 или AUD/NZD/CAD 7,50.
  • Играчите можат да го бараат мистериозниот бонус еднаш секој ден.
  • Сите опции за плаќање на новата локација за казино се подобни за бонусот.

Што чекаш? Побарајте го овој дневен бонус и зајакнете го животниот век на вашата банка во казиното. Но, не заборавајте внимателно да ги прочитате и разберете условите и условите.

Најнови вести

Прагматичното играње открива голем пад на бас врз основа на нејзината популарна серија на слотови
2023-09-28

Прагматичното играње открива голем пад на бас врз основа на нејзината популарна серија на слотови

Вести