Најдобри бонуси за добредојде на Mastercard на нови казино сајтови во јули 2023 година

Вести

2023-07-05

Benard Maumo

Mastercard е американска платежна картичка која нуди сигурни и безготовински трансакции. Оваа кредитна/дебитна картичка е многу популарна во онлајн коцкањето, при што скоро сите нови казино сајтови прифаќаат депозити на Mastercard. И погоди што? Оваа платежна картичка често се квалификува за бонусот за добредојде за депозит.

Најдобри бонуси за добредојде на Mastercard на нови казино сајтови во јули 2023 година

Значи, во оваа статија ќе ги откриете најдобрите бонуси за прв депозит за корисниците на Mastercard. Потребно е само да ја поврзете вашата платежна картичка и да депонирате за да ги побарате!

Бонус од 125% до $200 на IamSloty

Казино IamSloty е страница за коцкање од 2021 година, управувана од Winzon Group Limited. На ова казино лиценцирано од МГА, играчите уживаат одлично избор на игри, вклучувајќи повеќе игри со дилери во живо од Evolution Gaming. Новиот сајт за онлајн казино има и разни одговорни алатки за коцкање.

Но, пред да уживате во сите овие карактеристики, депозит преку Mastercard и побарајте бонус од 125% до 200 долари за прв депозит. Забележете дека новите гејмери ​​мора да депонираат најмалку 10 долари користејќи која било од достапните опции за плаќање.

Други услови вклучуваат:

 • Бонусот за депозит има услов за обложување 40 пати.
 • Онлајн слотови придонесуваат 100%.
 • Бонусот на натпреварот важи 5 дена.
 • Максималниот облог за бонусот е $1.

100% бонус на Race Casino до $123

Друга нова страница за онлајн казино вреди да се придружите е Казино трка. Оваа страница за коцкање е една од најсигурните опции, со лиценци во Шведска, Обединетото Кралство и Малта. Покрај тоа, трката казино е pay-n-play казино, што значи дека ви треба само BankID за депонирање и играње.

Откако ќе направите депозит, ќе добиете бонус за депозит од 100% до 123 долари. Овој бонус е достапен за играчи од Индија, Јужна Африка, ОК, Ирска, Шведска и Нов Зеланд.

Подолу се дадени условите и условите за промоцијата:

 • 40x услов за обложување.
 • На бонус за добредојде важи до 30 дена.
 • Слот машините придонесуваат 100%.
 • Максималниот облог за бонус е 5 долари.

Бонус од 100% до 600 евра на Легзо Казино

Казино Легзо е најновата страница за коцкање на оваа листа по лансирањето во 2022 година. Казиното е лиценцирано во Курасао и може да се пофали со чист и јасен интерфејс. Легзо казиното прифаќа и повеќе криптовалути со високи лимити за повлекување.

Откако ќе го завршите процесот на регистрација, ова казино ќе отклучи бонус за добредојде од 100% до 600 евра. Ќе добиете и до 500 бесплатни вртења на Mechanical Clover од BGaming, во зависност од големината на вашиот депозит.

Еве ги условите и правилата:

 • Минималниот депозит преку Mastercard е 20 €.
 • 40x услов за обложување за бонусот.
 • 30x услов за обложување за бонус за бесплатни вртења.
 • Неограничени добивки од бонусот.

Најнови вести

Прагматичното играње открива голем пад на бас врз основа на нејзината популарна серија на слотови
2023-09-28

Прагматичното играње открива голем пад на бас врз основа на нејзината популарна серија на слотови

Вести