Казиното Mansion ги слави дивите среда со бонус од 20 евра

Вести

2023-05-02

Benard Maumo

Среда е еден од оние денови кога викендот може да изгледа толку далеку. Казиното Mansion го знае овој факт, па оттука нуди бонус „Диви среда“ за да ги активира добрите вибрации. Па, што е ова бонус за онлајн казино за сите, и зошто играчите треба да се заинтересирани за тоа? CasinoRank ви помага да погледнете во длабочина. 

Казиното Mansion ги слави дивите среда со бонус од 20 евра

Кој е бонусот за диви среда на Mansion Casino?

Како што навестува името, Wild Wednesdays е неделна промоција во Mansion Casino секоја среда. Оваа промоција е отворена за приклучување во Обединетото Кралство онлајн казино сајт во среда од 00:01 до 23:59 GMT. Во оваа промоција, играчите можат да освојат до 20 €/20 долари откако ќе направат сличен износ на депозит. Значи, слободно може да се каже дека бонусот е отворен за сите регистрирани играчи да се приклучат. 

Диви среда бонус услови

Како и секој друг бонус за казино, Дивите среда доаѓа со неколку услови што играчите мора да ги исполнат покрај тоа правење квалификуван депозит. Играчите треба да влезат во HUMPDAY бонус код за активирање на наградата откако ќе го направите потребниот депозит.

Интересно, Казино замок не прикачува никакви барања за обложување на бонусот. Наградата се кредитира на вашата сметка на Mansion со услов за обложување 0x. Затоа, повелете и побарајте ја наградата пред да ја користите на вашиот омилени онлајн казино игри на местото за коцкање.

Подолу се дадени повеќе услови за бонус „Диви среда“:

  • Гејмерите мора да го бараат бонусот за добредојде за да се квалификуваат за диви среда. 
  • Можете да ги користите парите од бонусот на сите онлајн слотови на веб-страницата. 
  • Извлекувањето на бонусот е во четврток, каде 25 среќници можат да ја добијат наградата. 
  • Среќните играчи добиваат а бонус за повторно вчитување во петок од истата недела. 
  • Максималната добивка со помош на бонусот е 20 €/$.
  • Наградата има нула барања за обложување.

Ви препорачуваме да внесете повеќе записи за да ги подобрите вашите шанси да го добиете овој бонус од Mansion Casino. Ставете го вака; играчот кој го депонира квалификацискиот износ добива единечен влезен билет. Значи, ако направите две депозити од 20 €/$, ќе има два билети на бонусот. Казиното не го ограничува бројот на билети што играчите можат да ги добијат. 

Условите за бонус „Диви среда“ исто така јасно ги специфицираат активностите што се сметаат за злоупотреба на бонус. Тие вклучуваат:

  • Изработка на големи однапред облози.
  • Значително намалување на влоговите за да се исчистат барањата за обложување.
  • Нагло се префрлате помеѓу игри со мала и висока тежина.

Најнови вести

Прагматичното играње открива голем пад на бас врз основа на нејзината популарна серија на слотови
2023-09-28

Прагматичното играње открива голем пад на бас врз основа на нејзината популарна серија на слотови

Вести