Топ Бонус за пријавување и 2023

Секогаш кога некој играч ќе се приклучи на ново казино, ќе добие понуда за бонус за пријавување. Но, многу играчи не знаат за овие бонуси, па затоа не ги користат. Бонусите за пријавување можат да им помогнат на играчите да го зголемат својот фонд, што ќе им овозможи да играат подолго од вообичаеното.

Постојат многу различни видови на бонуси за пријавување што играчите можат да ги добијат. Ако играчите сакаат да дознаат повеќе за бонусите за пријавување, тогаш ова е секако вистинското место за тоа. Во оваа статија, ќе разговараме за сè што знаеме за бонусите за пријавување во новите казина. Значи, да започнеме без да губиме време.

Топ Бонус за пријавување и 2023
mk Country FlagCheckmark

1xBet

mk Country FlagCheckmark
До 1500 € + 150 вртења
Show less...Прикажи повеќе
Добијте го бонусот
 • Високо ролери казино
 • Се играше во многу земји
 • Најдобар избор на облози
Show less...
Прикажи повеќе
 • Високо ролери казино
 • Се играше во многу земји
 • Најдобар избор на облози

1xBet има меѓународна лиценца издадена во Курасао, една од најсигурните и најприфатените сертификати за коцкање и лиценци за игри. Стотици илјади ја посетуваат страницата секој ден од преку 50 различни земји, дозволувајќи им на играчите на казино да уживаат во широк спектар на нови слотови , игри на маса, игри со дилери во живо, ексклузивни игри и лотарии. Лиценцата Курасао на 1xBet му овозможува на казиното да работи легално во многу јурисдикции, обезбедувајќи целосно безбедна и безбедна платформа.

390 € Со бонус код CASINORANK
 • Огромна разновидност на игри
 • Дарежливи бонуси
 • Добра поддршка за клиентите
Show less...
Прикажи повеќе
 • Огромна разновидност на игри
 • Дарежливи бонуси
 • Добра поддршка за клиентите

Меѓу најдобрите нови биткоин казина е BetWinner, онлајн казино во сопственост на HARBESINA LTD, а управувано од PREVAILER BV. Една одлична работа за BetWinner е тоа што има казино и букмејкер.

До 600 долари
Show less...Прикажи повеќе
 • Широк опсег на плаќања
 • 12000+ слотови
 • Достапно спортско обложување
Show less...
Прикажи повеќе
 • Широк опсег на плаќања
 • 12000+ слотови
 • Достапно спортско обложување

Отворено во 2018 година, казиното 22Bet е за модерно обложување и игри, насочени кон глобалните пазари. Во сопственост и управувано од TechSolutions NV, казиното е обезбедено со лиценцирање на јурисдикцијата на Курасао. Играчите кои бараат спој на казино игри и спортско обложување би биле импресионирани од корисничкиот сајт 22Bet со едноставен распоред.

До 1500 € + 150 бесплатни вртења
Show less...
Прикажи повеќе

  1xSlots е меѓу познатите имиња во индустријата за онлајн казино. Zavbin Ltd е сопственик на потфатот, но со него управува Orakum NV, популарен оператор на казино лиценциран во јурисдикција на Курасао. Основан во 2017 година, брендот е меѓу ретките казина кои нудат коцкање со биткоин, меѓу другите криптови.

  До $120 + 120 вртења
  Show less...Прикажи повеќе
  • 96%+ исплата на врвни спортови
  • Брза услуга за клиенти
  • Казино за спортско обложување
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • 96%+ исплата на врвни спортови
  • Брза услуга за клиенти
  • Казино за спортско обложување

  20Bet Casino е компанија во сопственост и управувана од TechSolutions Group NV, истиот оператор за игри зад National Casino и 22Bet. Казиното е лиценцирано во јурисдикција на Курасао од страна на Органот за игри на среќа Курасао. Една работа за 20Bet казиното е тоа што има и обложувалница за љубителите на спортско обложување.

  До €500 евра + 200 бесплатни вртења
  • Пријателски на мобилен телефон
  • Прифатени бикоини
  • Достапна е спортска книшка
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Пријателски на мобилен телефон
  • Прифатени бикоини
  • Достапна е спортска книшка

  Wazamba Casino е новоотворена веб-локација која се грижи за играчи од целиот свет. Основана е во 2019 година и ја води Araxio Development NV, искусен играч во индустријата. Wazamba има генерално позитивна онлајн репутација. Казиното е особено популарно во Индија бидејќи прифаќа индиски рупии, има хинду веб-страница и нуди локални игри.

  До 1000 € + 100 бесплатни вртења
  • Табла за најдобар играч
  • Чист дизајн
  • Повеќејазично казино
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Табла за најдобар играч
  • Чист дизајн
  • Повеќејазично казино

  Откако се здоби со лиценца за игри од Управата за игри на Курасао во 2018 година, Националното казино е прилично ново во светот на iGaming. И покрај својата младост, оваа TechSolutions Group работеше онлајн казино нуди вртоглава низа игри и придобивки за новите и стручните коцкари. Националното казино содржи стотици возбудливи и забавни игри, кои може да се играат на компјутер и мобилен, од најреномираните програмери во индустријата.

  До $500 + 100 бесплатни вртења
  • Бонус понуди за добредојде
  • 3500 игри
  • Достапно е инстант играње
  Show less...
  Прикажи повеќе
  • Бонус понуди за добредојде
  • 3500 игри
  • Достапно е инстант играње

  Номини Казино е сосема ново онлајн казино што започна во август 2019 година. Бидејќи новоотвореното казино Номини се потпира на многу даватели на игри за да опстане меѓу мноштвото онлајн казина, може да очекувате огромен избор на игри на оваа платформа. Казиното има лиценца Курасао, а матичната компанија, 7StarsPartners, веќе управува со неколку други онлајн казина, така што не мора да се грижите за сериозноста на Nomini Casino. Номини се приклучува на портфолиото на операторот заедно со Alf Casino и Yoyo Casino, меѓу другото.

  Добијте над 2000 € + 100 бесплатни вртења
  Show less...
  Прикажи повеќе

   Лансиран во 2020 година, ова прекрасно казино доаѓа со фантастични селекции за игри од 3000+ игри. Во сопственост на Dama NV, казиното нуди и возбудливи бонуси, промотивни зделки, игри со џекпот и сложено развиена програма за лојалност. Понатаму, таа е лиценцирана од Владата на Курасао да им презентира на играчите легална платформа за коцкање.

   500 € Бонус за добредојде + 250 вртења
   • Повлекувања во рок од 24 часа
   • Разговор во живо 24/7
   • Мобилен пријателски дизајн
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Повлекувања во рок од 24 часа
   • Разговор во живо 24/7
   • Мобилен пријателски дизајн

   Пин-ап е онлајн казино која е основана во 2016 година. Таа е во сопственост на Carletta NV компанија која е целосно регистрирана и со седиште во Курасао. За релативно ново онлајн казино, има широк спектар на игри вклучувајќи слотови и игри на маса. Некои од овие игри имаат различни варијанти. Без оглед на уредот што го користите за пристап до интернет, вие сте во добра позиција да играте на Pin-Up казино. Можете да се најавите преку вашиот прелистувач и играјте веднаш или преземете апликацијата и инсталирајте ја на вашиот мобилен уред. Казиното еволуираше пријатно и сега нуди играње во живо исто така.

   1500 $ + 150 бесплатни вртења
   • Голема разновидност на софтвери
   • Онлајн казино со забавна тема
   Show less...
   Прикажи повеќе
   • Голема разновидност на софтвери
   • Онлајн казино со забавна тема

   Барате ново, различно казино? Нешто познато, но во исто време невообичаено? Добредојдовте во иновативниот свет на казиното Gate777.

   До 1000 €
   Show less...
   Прикажи повеќе

    Bettilt е страница за коцкање што делува како казино и спортски обложувач. Започнато е во 2016 година од Abudantia BV Ова казино работи под лиценца од Курасао. Bettilt е безбедно казино. Нејзините веб-страници доаѓаат со 2048-битна SSL шифрирање за да се обезбеди максимална безбедност на играчот. Генерално, казиното ветува чисто, забавно искуство со игри.

    300 €/1BTC + 100 бесплатни вртења
    Show less...Прикажи повеќе
    • Прифаќа криптовалута
    • Повеќе јазици
    • Разновидност на методи за депонирање
    Show less...
    Прикажи повеќе
    • Прифаќа криптовалута
    • Повеќе јазици
    • Разновидност на методи за депонирање

    Казиното Бао е родено во 2019 година, што значи дека е едно од најновите онлајн казина со најсвежи игри и карактеристики, вклучително и прекрасна жолта, бела и виолетова шема на бои. Зад оваа страница е Direx NV, која исто така работи со многу други интернет казина. Казиното Бао е лиценцирано во Курасао.

    100% бонус за добредојде до 5000 €
    Show less...
    Прикажи повеќе

     Megapari.com е сосема нов букмејкер основан во 2019 година, кој доаѓа со источноевропско потекло и Курасао лиценца. Платформата за спортски книги е учтивост на BetB2B и играчите можат брзо и лесно да се регистрираат преку е-пошта, проверка на телефон или социјални медиуми. Спортската книшка Мегапари обезбедува одлични шанси, повеќе од 300 алтернативни облози на врвни настани, пренос во живо и скоро инстант повлекувања. Секцијата за спортско обложување Мегапари обезбедува 60.000 настани пред натпреварот секој месец од повеќе од 45 спортови, додека обложувачите на фудбалот можат да изберат меѓу 300+ егзотични облози на врвни игри и 200+ на помали. Кошарката и тенисот доаѓаат со многу алтернативни хендикепи. Може да се најдат и реквизити за играчите, заедно со многу облози за директни трки со коњи, песови и новини.

     100% до 300 долари
     • Дневни Джакпот
     • Поддршка во живо достапна 24/7
     • 1000+ слот игри
     Show less...
     Прикажи повеќе
     • Дневни Джакпот
     • Поддршка во живо достапна 24/7
     • 1000+ слот игри

     Основана во 2000 година, BetVictor е меѓу најдобрите платформи за онлајн коцкање денес. Казиното е во сопственост на BetVictor Limited, која е лиценцирана и регулирана во неколку јурисдикции, вклучувајќи ги Велика Британија, Ирска и Гибралтар. Додека започна како спортска книга, BetVictor сега го има онлајн казино игри и игри со дилери во живо исто така.

     До 250 € + 20 вртења и повеќе
     • Прифаќа криптовалути
     • Со бонус тркало
     • Побрзо повлекување на ВИП програмата
     Show less...
     Прикажи повеќе
     • Прифаќа криптовалути
     • Со бонус тркало
     • Побрзо повлекување на ВИП програмата

     Machance.com е ексклузивно онлајн казино; апелирајќи до сите меѓународни играчи ширум светот. Овој професионалец; Софистицираното и елегантно онлајн казино им нуди на ентузијастите на игри од сите нивоа, заслепувањето и заслепувањето на Париз и возбудувањата и возбудата на Лас Вегас.

     • ВИП награди
     • Казино гребнатинки
     • Понудени награди по случаен избор
     Show less...
     Прикажи повеќе
     • ВИП награди
     • Казино гребнатинки
     • Понудени награди по случаен избор

     Ако барате а ново онлајн казино што доби големо внимание, дефинитивно треба да го проверите Cookie Casino. Создаден е во 2020 година, но веќе собра голем број учесници. Органот за игри на Малта му ја додели на Cookie Casino целосната лиценца и регулатива (MGA).

     100% до $500 + 100 вртења
     • Пријателски на мобилен телефон
     • 3 бонуси за добредојде
     • 3D-тема
     Show less...
     Прикажи повеќе
     • Пријателски на мобилен телефон
     • 3 бонуси за добредојде
     • 3D-тема

     Казиното Cadabrus е основано во 2020 година. Cadabrus е висококвалитетно онлајн казино во сопственост на Romix Ltd., истата компанија што ви го донесе LightCasino. Казиното Cadabrus е многу лесно за користење и за гледање, благодарение на неговиот едноставен и минималистички распоред. Темата на казиното е цртана, а кога ќе пристигнете ќе ве пречекаат различни циркуски ликови.

     До 500 € + 200 бесплатни вртења
     • Пријателски на мобилниот телефон
     • Бонус понуди за добредојде
     • Достапна е спортска книшка
     Show less...
     Прикажи повеќе
     • Пријателски на мобилниот телефон
     • Бонус понуди за добредојде
     • Достапна е спортска книшка

     Рабона е најсовремена онлајн казино и спортска книшка со огромен избор на висококвалитетни игри. Казиното Рабона, отворено во 2019 година, е лиценцирано и регулирано во Курасао.

     До $/€ 400 или 5 BTC + 200 вртења
     • Транспарентна политика
     • Широк спектар на игри
     • Без дополнителни надоместоци за депозити
     Show less...
     Прикажи повеќе
     • Транспарентна политика
     • Широк спектар на игри
     • Без дополнителни надоместоци за депозити

     LevelUp е онлајн казино основана во 2020 година и во сопственост на Dama NV, компанија регистрирана според законите на Курасао. Веб-страницата нуди игри, промоции и турнири. Соработувајќи со бројни провајдери на софтвер, LevelUp може да се пофали со 2000+ наслови во своето портфолио. Сепак, локацијата е недостапна во многу источноевропски и азиски земји.

     Прикажи повеќе
     Show less
     Бонусите за пријавување во ново казино

     Бонусите за пријавување во ново казино

     Бонусите за пријавување се исклучително важни и секој играч треба повеќе да се фокусира на нив. Овие бонуси ќе им овозможат на играчите да ја играат играта без да трошат пари. Некои бонуси може да бидат достапни само откако ќе потрошите пари, но тие може да се сметаат за враќање на готовина.

     Бонусите за пријавување се различни од другите видови на бонуси во нови казина. Останатите бонуси ќе бидат достапни во секое време, но бонусите за пријавување се достапни само во моментот на пријавувањето.

     Бонусите за пријавување во ново казино
     Видови на нови бонуси за регистрација во казино

     Видови на нови бонуси за регистрација во казино

     Најдоброто ново казино Бонусите за пријавување се следните:

     Бонуси за депозити

     Онлајн казина всушност нудат да одговараат на дел од вистинските пари на играчите со бонус пари кога тие даваат бонуси за депозит. Играчите веројатно ќе добијат ваков поттик подоцна како дел од промотивната кампања покрај бонусот за пријавување. Како што е вообичаено, постојат барања за обложување за уплата на бонуси за депозит од натпревар.

     Бонуси без депозит

     Овие се сосема спротивно од бонусите за депозит, бидејќи играчите нема да мора да прават депозит за да го добијат овој бонус. Сепак, може да има одредени ограничувања со бонуси без депозит. Обично, тие не можат да учествуваат во казино игри кои чинат повеќе од 20 долари. Забрането е да се играат игри на повеќе маса кои чинат помалку од 100 долари и слотови со капа од 30 долари.

     Бесплатен бонус за вртење

     Со цел да се рекламира издавањето на нови автомати, казината често им нудат на постојните клиенти бесплатни вртења. Некои казина ги нудат и на сосема нови клиенти. Со овој тип на бонус, на играчите им се дава одреден број на бесплатни вртења што можат да ги користат за да играат за вистински пари без да треба да потрошат пара. Дури и ако мнозинството од казината нудат бесплатни вртења, секој има уникатен пристап. Повеќето зделки за бесплатни вртења доаѓаат со повисок минимален облог и намалена максимална граница за наплата.

     Готовински бонуси за добредојде

     Играчите можат слободно го повлече нивниот бонус за казино доколку ги задоволуваат сите барања. Иако поголемиот дел од играчите претпочитаат бонуси што можат да се исплатат, сè повеќе онлајн казина сега обезбедуваат непарични бонуси на нивно место. Ако играчите добијат 100% бонус до 200 долари, на пример, тој бонус е оној што може да се наплати.

     Важни работи што треба да ги запомните:

     • Обично нема ограничување на износот за повлекување
     • Разгледани при одредувањето на барањата за играње
     • Пониски прагови за обложување
     • Може да се повлече заедно со вашите добивки

     Бонуси за добредојде што не се исплатуваат

     Лепливите бонуси, кои понекогаш се нарекуваат непарични бонуси, им дозволуваат на играчите да ги користат средствата за да ставаат облози и да ги задржат сите добивки, но не и износот на бонусот. Ова сугерира дека тие ќе можат да подигнат само 100 долари, а не 300 долари ако добијат 200 долари бонус средства и освојат 100 долари. Иако изгледа дека играчите добиваат помалку за возврат од овие бонуси, лесно е да не мора да ги исполнувате строгите барања за обложување.

     Важни работи што треба да ги запомните:

     • Надминете ги паричните бонуси во вредност
     • Спецификациите на Playthrough може да бидат построги
     • Како дел од вашите добивки, не може да се пари
     • Може да се користи само за да се зголеми банкротот за играње
     Видови на нови бонуси за регистрација во казино
     Како да побарате нов бонус за регистрација во казино

     Како да побарате нов бонус за регистрација во казино

     Методите за добивање на различни бонуси за пријавување се разликуваат во зависност од бонусот. За да го добиете бонусот за депозит, следете го чекор-по-чекор водичот подолу:

     1. Изберете казино: Побарајте казино што нуди бонус за пријавување. Сепак, проверете дали казиното има поволни бонуси, а огромен избор на игри, и што е најважно, тој е реномиран.
     2. Направете сметка: Откако ќе изберете казино, одете на веб-локацијата и кликнете на копчето „регистрирај сметка“. Оттаму, додајте ги потребните детали и финализирајте ја вашата сметка.
     3. Логирај Се: Откако ќе се креира сметката, најавете се во казиното. На некои казина им треба последен чекор за верификација што бара од корисниците да ги потврдат своите сметки за е-пошта.
     4. Одете на страницата за депозит: Во повеќето случаи, корисниците ќе имаат да направи депозит да побарате бонус за депозит кој автоматски ќе се додаде на сметката на корисникот.
     5. Додадете детали и направете депозит: Кликнете на копчето „депозит“, додајте ги бараните информации и направете депозит за да го побарате бонусот.
     6. Уживајте во бонусот за депозит: Со додадениот бонус на сметката, корисниците сега можат да изберат игра по сопствена желба и да почнат да играат. Но запомнете дека некои игри нема да бидат достапни поради одредбите и условите на бонусниот фонд.

     За да го добијат бонусот без депозит, играчите не треба да прават депозит, бидејќи ќе добијат бесплатни вртења или готовина на нивната сметка.

     На сличен начин може да се добијат бонуси за бесплатни вртења, бонуси што може да се исплатат и бонуси што не се исплатуваат.

     Како да побарате нов бонус за регистрација во казино
     Барања за обложување со бонус во казино

     Барања за обложување со бонус во казино

     Неколку игри ќе дадат различен придонес во критериумите за обложување. Затоа, секогаш проверувајте колку одредена игра во казино придонесува за барањата за обложување пред да го притиснете копчето за играње.

     Ограничувањата за бонуси кои ги спречуваат играчите веднаш да ги повлечат своите добивки се познати како барања за обложување или играње. Играчите се обврзани да ги следат овие упатства и да продолжат да играат додека не ги стават потребните облози. На пример, ако бонусот за казино има услов за обложување 50 пати, играчите мора да потрошат 50 пати поголема сума во вистински пари пред да се повлечат.

     Барања за обложување со бонус во казино
     Нови правила и услови за бонус за казино

     Нови правила и услови за бонус за казино

     Прегледот на одредбите и условите за бонусот за пријавување може да биде најважното нешто што треба да се направи пред всушност да добиете бонус за пријавување. Најчестите барања за обложување бонус се движат од x10 до x30. Сепак, постојат многу други оператори на располагање. Играчите не треба да бидат шокирани ако за промоција има услов за обложување x70. Тие треба да стават приоритет прво да ги прочитаат одредбите и условите бидејќи често ќе наидат на различна терминологија што би можела да ги одврати.

     Следниве се вообичаените услови што играчите треба да ги знаат:

     • Датуми и времиња на истекување
     • барања за обложување
     • Табела со придонеси за обложување
     • Процент на совпаѓање
     • Ограничувања на обложување и добивки
     • Ограничени игри
     Нови правила и услови за бонус за казино

     Најнови вести

     Како играчите ги наоѓаат најдобрите бонуси за регистрација
     2022-02-21

     Како играчите ги наоѓаат најдобрите бонуси за регистрација

     Има огромен број на достапни нови онлајн казина да се испробаат. Коцкарите честопати може да се чувствуваат преоптоварени од толку голем избор.

     Најчесто поставувани прашања

     Сѐ што треба да знаете за казината

     Дали бонусите за регистрација во казината се бесплатни пари?

     Да, бонусите за пријавување во казината се во основа бесплатни, но некои бонуси ќе бараат од играчите прво да направат депозит. Значи, подобро е да ги мислите како враќање на готовина.

     Може ли веднаш да ги повлечам парите од бонусот за регистрација од мојата сметка на Ново казино?

     Играчите не можат само да бараат бонус и веднаш да ги повлечат своите пари бидејќи мора да се исполнат барањата за обложување. Тие мора да ги користат своите бонус средства за да играат пред да можат да ги повлечат.

     Кои се најдобрите бонуси за регистрација во ново казино?

     Најдобрите бонуси за пријавување во ново казино се следниве:

     • Бонуси за депозити
     • Бонуси без депозит
     • Бесплатни бонуси за спин
     • Готовински бонуси
     • Непарични бонуси

     Може ли да барам повеќе бонуси за пријавување во истото ново казино?

     Играчите можат да имаат само една сметка во секое казино и да бараат секој бесплатен бонус само еднаш.

     Може ли да користам бонуси за регистрација во нови казина на сите игри?

     Постојат некои бонуси за пријавување што може да се користат на сите игри, но тоа зависи од условите и условите на казиното.

     Кои се ризиците од барањето бонуси за регистрација во нови казина?

     Не постои посебен ризик од барање бонуси за пријавување во ново казино. Сепак, има многу измамници, а некои од нив се нови казина. Значи, подобро е да го потврдите новото казино пред да се регистрирате.

     Дали можете да имате повеќе сметки за коцкање?

     Сè додека отвораат само една сметка во секоја обложувалница, играчите можат слободно да отворат онолку сметки за обложување колку што сакаат.

     Дали секое ново казино нуди бонуси без депозит?

     Не, секое ново казино нема да нуди депозит, но многу од нив ќе понудат.

     Може ли да верувам на ново казино?

     Сè додека казиното е лиценцирано и плаќачите се во ред со условите, начините на плаќање и библиотеката за игри, тогаш тие можат да му веруваат на новото казино.